סיפור הלידה של איתי הנסיך

ביקשתי שיבדקו, ולפתע הראש כמעט יצא
|
הדפס
|
שמור

 

מאת: טלי איתי


טוב זה היה אחרי כמה חודשים טובים שממש כאב לאמא הבטן והגב הגענו לשבוע 39 כבר אמא היתה חסרת סבלנות (מתה לראות אותך כבר) ולקחתי תיק ונסעתי לביה"ח עם דודה (שיראל) אחות של אמא.

 

אבא נשאר עם אחותך יובלי. הגענו לבית חולים שוב התלוננו על כאבים חזקים חוזרים וחוזרים ואמא בקשה "זירוז" דנו על זה כמה שעות טובות עד שהחליטו לתת לי זרוז.

 

סיוט. זה היה נורא כואב בלי שום פתיחה (כנראה שלא התלהבת לצאת כל כך מהר) עד למחרת שכבנו בביה"ח עם פתיחה ממש קטנטונת, עד שהגיע רופא והחליט לתת עוד זירוז וממש דקה לפני נהיה פתיחה של 3 ס"מ והופה הריצו אותנו לחדר לידה לקבל אפידורל כדי שאמא לא תסבול.

 

דודה שיראל עשתה החלפה עם אבא, כי הפתיחה החלה לגדול גם סבתא הצטרפה לחגיגה כמובן שכבתי לי במיטה בחדר לידה עם אפידורל ללא כאבי בכלל לאחר כמה שעות עברה מיילדת וביקשתי שיבדקו אותי כי מזמן לא בדקו ולפתע הראש כמעט יצא. המיילדת נכנסה ללחץ. סבתא כמעט התעלפה. אבא עם המצלמה בהתלהבות ואני לוחצת ולוחצת ולוחצת, ממש 3 לחיצות קלות והופ -, יצאת, מהמם שכמותך, נסיך יפהפיה 3.5 ק"ג וממש לא הרגשנו כלום.

 

היה מדהים, והכי מגניב שזו אותה מיילדת שיילדה אותי שנתיים קודם, כשילדתי את אחותך!!! אמא ואבא מאוד אוהבים אותך ואת יובלי...

 

 לשליחת סיפורי לידה

 

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה