אודותינו

פורטל דוּלה למשפחה ולהורים שבדרך

 

פורטל דוּלה וצוות המומחים

 

www.doula.co.il הינו פורטל הריון לידה והורות המוביל בישראל.

 

פורטל דולה דורג זו השנה השלישית ברציפות כאתר ההורות המוביל בישראל בדירוג 100 האתרים הנבחרים בארץ, שעורך אתר Mako. הפורטל משמש כמרכז מידע מקיף ומלא למשפחה ולהורים שבדרך. הוא מקיף את כל הנושאים ואת כל המידע והתמיכה הנחוצים לנשים ולזוגות לקראת ההריון ובמהלכו, לקראת הלידה ובטיפול בתינוקות, בפעוטות ובילדים עד גיל בית ספר.

פורטל דוּלה עלה לאוויר לראשונה ביוני 2002 כיוזמה של נעמי גטניו, עיתונאית, דולה, מדריכת הכנה ללידה ומנחת הורים, כמפעל של אדם אחד. החזון שלה היה לשמש בית לכל ההורים והאמהות שבדרך, שגלשו באינטרנט לחפש תשובות לשאלות על ההריון, על הנעלם של הלידה ועל הכל הנושאים הקשורים להורות. נעמי גטניו הקימה את האתר כמוצר משלים לעבודתה וכן לפורום "הריון והתינוק" ב-Ynet שהיא ניהלה בהתנדבות במשך חמש שנים. בפורטל דוּלה היה נוח לשלב כתבות קבועות בנושאים המטרידים נשים בהריון ובבעיות שבהן נתקלים הורים טריים והורים ותיקים כאחד. הפורטל איפשר לסייע להורים הטריים וגם למנוסים בכל שלבי ההורות, בעצות מיידיות ועדכניות של מומחים ושל הורים ותיקים. גידול ילדים הוא משימה מתמשכת ומאתגרת. המורכבות הגדולה של המשימה מחייבת כל הורה לקבל עצות והנחיות. הבאת ילד לעולם משנה את החיים מקצה לקצה, והפורטל גם הפך להיות בית להורים שביקשו להבין טוב יותר את תפקידם כהורים ואת השינויים שגרמה ההורות לזוגיות.

עם הזמן האתר גדל, ואלפי גולשים קראו והשתתפו בו מידי יום. היקף הכתבות הורחב וכלל סיקור בנושאי בריאות, התנהגות, הנקה, זוגיות, ולמעשה - כל תחום הנוגע לבית ולמשפחה, לנשים, הורים צעירים ולהורים שבדרך. כמות המידע התעצמה, ומבנה האתר הראשוני כבר לא התאים עוד. היה צורך לפשט את הגלישה ולנווט בין התכנים המגוונים. בחודש מאי 2005 זכה האתר לשידרוג מאסיבי ראשון והפך לפורטל מרכזי בארץ לתחומי הריון, לידה, הנקה והורות. בצד מדורים חדשים רבים, נוספו לו פורומים עם מומחים, חנות למוצרי תינוקות דולה-שופס, אינדקס של כל נותני השירותים בתחום ועוד. האתר המשיך להתעצם במתכונת החדשה, אבל עד מהרה גם ה"מנוע" של הפורטל החדש כבר לא הספיק. לאחר שלוש שנים החל המסע לשידרוג המאסיבי השני.

בחודש נובמבר 2011, הושק פורטל דולה בטכנולוגיה ובעיצוב חדשים. הפורטל החדש מתאים לעידן החדש של האינטרנט, הרשתות החברתיות ולמודעות הצרכנית המתגברת של הצרכן הישראלי. התכנים מותאמים לכל גולש לפי הפרופיל שלו, כדי שיוכל לקבל את המידע הנחוץ לו, והגלישה נוחה מאוד ומאפשרת להגיע לשכבות מידע במהירות וביעילות. ממשק הפורומים החדש גם הוא נוח מאוד למשתמש ועובד בטכנולוגיות מתקדמות. 

הפורטל מציע לכם הדרכה והכוונה בפורטל ידידותי ונוח לשימוש, עם תוכן איכותי ביותר ועצות מאנשי מקצוע מכובדים כגון רופאי נשים, מומחים לפוריות, מומחים להתפתחות, רופאי שיניים, דיאטניות, פסיכולוגים, מדריכות הכנה ללידה, תומכות לידה, עובדים סוציאליים, ומומחים לרפואה משלימה, פיזיותרפיסטים לשיקום רצפת האגן, יועצות הנקה מוסמכות, מטפלים משפחתיים ועוד מומחים רבים, וכן עצות ותמיכה של הורים מנוסים.

 

הסיבות שאנו מקור מהימן באינטרנט:

מומחיות בהורות. מגוון המומחים בצוות הפורטל הם עוסקים מוכרים ומכובדים מתחומי הבית והמשפחה. רובם הורים מנוסים שחוו נושאים אלה בעצמם. לפני הפרסום בפורטל, כל כתבה עוברת בדיקה מערכתית מקצועית.

מומחיות בעיתונות. עורכי הפורטל הם עיתונאים ותיקים, חברי אגודת העיתונאים בתל-אביב. עורך התוכן בעל ותק של 35 שנה בעיתונות, מתוכם 27 שנה בתפקידי כתיבה ועריכה בכירים בידיעות אחרונות. שימש גם כעורך התוכן הראשי של אתר תפוז. במהלך 4 השנים האחרונות הוא משמש כתב מדע, טכנולוגיה, אינטרנט, מחשבים, תעופה ותיירות בעיתון היומי המוביל "ישראל היום".

קהילות ותמיכה. הפורומים והלוחות שלנו מציעים מערכת תמיכה הדדית ואינטראקטיבית, המאפשרת לכם ליצור קשר עם עוד הורים וכן לקבל תשובות לשאלותיכם מאנשי מקצוע מובילים בתחום. ההרשמה לפורטל תאפשר לכם להשתתף בדיונים בפורומים ולהפנות שאלות למומחי הפורטל ולמנהלי הפורומים.

אינדקס דוּלה - מדריך מקיף של אלפי נותני שירות.

Newsletter שבועי בתחומי העניין החשובים לכם. כחברים רשומים בפורטל דוּלה, תוכלו להירשם חינם לקבלת מידע עדכני בתחומי העניין אותם ציינתם וכן עדכון על הכתבות והחדשות מעולם המשפחה.

כיבוד פרטיות הגולש. הפרטיות שלכם חשובה לנו. המידע שמסרתם בהרשמה לפורטל לא יימסר למפרסמים, משווקים או כל גוף שלישי אחר ללא אישורכם. בעת כתיבה בפורומים יופיע שמכם וכתובת המייל שלכם. יש באפשרותכם לבחור בכינוי אנונימי במקרים בהם אתם מעוניינים לכתוב הודעה ללא חשיפה.

תחרויות נושאות פרסים. לתחרויות נרשמים בנפרד מההרשמה לפורטל. אם תזכו באחד הפרסים, רק המידע בהרשמה זו יימסר לנותן החסות.

 

על החברה
חברת מרכז גטניו בע"מ נוסדה בשנת 1991. תחומי הפעילות העיקריים של החברה הם ניהול תוכן אינטרנטי, עריכת תחקירים בתחום הריון לידה והורות, קורסים והדרכות לקהל הרחב ולאנשי מקצוע בתחום הריון, הכנה ללידה, הורות, שפת הטף, קבוצות לאמהות ועוד וכן ייעוץ עסקי, שיווקי ותקשורתי, תכנון והקמת אתרי אינטרנט עבור לקוחות ועריכת תוכן באתרים בתחומים מגוונים.

 

צוות הניהול של פורטל דוּלה

מנכ"ל ועורכת ראשית

נעמי גטניו, עורכת ראשית של פורטל דולה למשפחה, עיתונאית, מדריכת הכנה ללידה, תומכת לידה, מנחת הורים, מייסדת שפת הטף®. נעמי גטניו עוסקת כבר שנים רבות בתחום עיתונות, ניהול שיווק, פרסום ותקשורת. היא אמא לשלושה ילדים. כותבת מאמרים ומנהלת משותפת של פורום הכנה ללידה בפורטל.
בספטמבר 2013 פתחה את הבלוג "כן משחקים עם אוכל" בו מתפרסמות רעיונות ותמונות של יצירות אוכל לילדים במטרה לקדם את נושא תזונה בריאה בקרב ילדים והוריהם.
כתובת הבלוג: www.facebook.com/funnyfood
בעבר ניהלה בהתנדבות את קהילת הריון ולידה ואת פורום הריון והתינוק ב-Ynet במשך חמש שנים.
054-6742069
naomi@doula.co.il

 

עורך התוכן

אילן גטניו, עיתונאי ועורך עם ניסיון של 37 שנה, והוא מורה בינלאומי בכיר לאמנות הלחימה היפאנית בודו טאיג'יצו (בדרגת Dan-10) מוסמך וינגייט, מדריך שפת הטף® ומומחה לשיטת הלמידה Silent Way. כתב את הספר "לדעת ללמוד" על אמנות הלמידה ועל הוראה נכונה, שנמכר בשלוש מהדורות. אילן היה בתפקידים רבים ובכירים בידיעות אחרונות במשך 27 שנה, עד שנת 2003, וכן שימש יועץ תקשורתי לחברות היי-טק ולחברות פיננסיות. היה עורך ראשי בפורטל תפוז אנשים בין 2006-2007. ב-2007 הצטרף לצוות ההקמה של העיתון "ישראל היום", שם הוא משמש ככתב הייטק, מדע, טכנולוגיה, אינטרנט, מחשבים, סלולר, תעופה ותיירות. אילן הוא אב לשלושה ילדים, כותב מאמרים וידיעות חדשותיות לפורטל, מתרגם ועורך את כתבות המומחים.
054-6742069 

ilan@doula.co.il

 

מערכת פורטל דולה

להזמנת עורכת הפורטל ושאר מומחי הפורטל לתוכניות טלוויזיה ורדיו, ולראיונות עיתונאיים יש לפנות למערכת פורטל דולה בטלפון 054-6742069 או במייל press@doula.co.il.


כתיבת כתבות וניהול פורום בפורטל
ועוד: פניות בנושא כתיבת כתבות לפורטל דולה או ניהול פורום בנושא המומחיות שלכם יש להפנות למחלקת כח אדם: jobs@doula.co.il בצרוף מכתב וקו"ח.

 

טלפון של המערכת: 054-6742069

פקס: 03-7320023

מייל: webmaster@doula.co.il

 

מחלקת פרסום ושיווק:  פניות בנושא הצעת מחיר לפרסום קמפיין, כתבות פרסומיות, פרסום באינדקס דולה ועוד יש להפנות במייל או בטלפון:

 

טלפון: 054-6742069

פקס: 03-7320023

מייל: ads@doula.co.il

 

מעצבת הלוגו של הפורטל

רותם יוגב, מעצבת ומאיירת, המתמחה בין היתר בעיצוב ומולטימדיה לאתרי אינטרנט, ועיצוב מוצרי פרסום שונים.

rotemyogev@gmail.com

 

צלמות הבית של הפורטל

מאיה אהרוני, צלמת מומחית לתחום הריון, תינוקות, ילדים, נשים, משפחה ואירועים. מצלמת ועורכת אלבומי מזכרת מיוחדים בנוף טבעי או בסטודיו. כצלמת הבית של פורטל דוּלה, מאיה אחראית על צילומים בכתבות הפורטל. מאיה אמא לשני ילדים.

לאתר של מאיה

 

ענת קלפוס, צלמת מסטודיו "פרפרים בבטן" סטודיו מקצועי לצילום הריון, צילום תינוקות וצילומי משפחה. עבודותיה מוצגות בתערוכות ומרכזים ברחבי הארץ וזכו להכרה בטלויזיה ובעיתונות. ענת אמא לשני ילדים.