המסעדות המתאימות לאכילה עם ילדים

רשימת מסעדות יעודית של אתר "מפה"
|
הדפס
|
שמור

 

לא כל מסעדה מתאימה לארוחה עם ילדים. לילדים יש צרכים משלהם, הן בתחום הקולינרי והמיגוון בתפריט, והן בקוצים בישבן, הגורמים להם לקום מהשולחן במהלך הארוחה. יש מסעדות שהתמחו בארוחות משפחתיות ויודעות לטפל בילדים, כדי שיוכלו להניח להורים לסיים בשלווה את הארוחה.

 

במסעדות הללו לא תקבלו מבטים רושפי אש כשהילדים רועשים, והתפריט יכיל את מה שילדים אוהבים. אתר מפה ערך רשימת מסעדות בכל הארץ שאליהן נוכל לצאת לארוחה עם ילדים. הכללת המסעדה בקבוצת "הידידותיות לילדים" אינה הופכת אותה לגן שעשועים.

צילום: מאיה אהרוני

בין המסעדות: מקומות שיש בהם גינה שמאפשרת פריקת אנרגיה באזור מוצל, משחקים לילדים, כמו במסעדת קצה הנחל באזור הכינרת; פיצות ופסטות פשוטות מספיק בשביל הילדים ואיכותיות מספיק בשביל ההורים כמו באמורה מיו; מפלי שוקולד שרק קיבה של ילד עם עיניים גדולות ושיניים מתוקות יכולה לעכל, כמו במקס ברנר; או מסעדה מצוינת כמו סהרה, שיושבת בתוך מגדל צריחים בסגנון אגדות הקולנוע של פיקסר. גם מאנטה ריי, מסעדת חוף מצוינת ולא זולה, מופיעה ברשימה, עם אוכל נהדר וחוף ים מסודר לרגליה, אבל רוב המסעדות ברשימה עממיות יותר ולא מכופתרות, פשוטות ולא מתחכמות, כדי למנוע את תחושת הפיל בחנות חרסינה האופיינית לארוחות מסוג זה. מנה לילדים במחיר שעת בייביסיטר.

 

בדומה לכל המידע שמופיע באתר מפה ובמדריכים, ההמלצות הן חוות דעת אמינה של המערכת ונטולות תוכן שיווקי מוסווה או גלוי. לגבי כל אחת מהמסעדות ניתן לצפות בחוות דעת של גולשים באתר מפה שביקרו במקום, להעלות את המסעדה על גבי מפה, לתכנן נתיב נסיעה אליה ולשלב אטרקציות לילדים ומסלולי טיולים הסמוכים באופן גיאוגרפי.

לרשימת המסעדות אפשר להגיע באמצעות קישור זה.

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה