לידה מפתיעה בעיר הקודש

לידה מדהימה בעיר הקודש
|
הדפס
|
שמור

אלה נולדה בסופו של דבר בירושלים. לא בלניאדו, ולא באיכילוב, ולא בשבוע 36 או 38 או 40 , דבר אחד בטוח , מי שמחליט ומי שיודע הכי טוב זו היא.

אלה
עדי אמא של אלה

 חכמה ומקסימה יצאה לה במשקל נמוך מהערכות המשקל שהיו 3.741 בשבוע 41 והיא נולדה ביום האחרון של 41 במשקל 4.200 ק"ג. אז, שלא יעבדו עליכן.

 

אי אפשר לדעת. אני בתור אסטרולוגית שיגעתי את הילדה בתחזיות של מתי הזמן האידאלי שתצא כבר.

 

אבל לא, היא ידעה שבירושלים יהיה הכי נכון, וששם היא תהיה דור תשיעי למשפחה שלי וששם נקבל את היחס המושלם, כן בעין כרם שלא חשבתי בכיוון שלו. מי רוצה ללדת שם, אני מהמרכז.

 

אז זהו, שהיא רצתה וכיוונה, וחיכתה שכמעט אתייאש, אגיע למומחה מקסים, שיעשה את הפעולה ה"מפחידה" והכואבת שנקראת סטריפינג, שכמעט שלא כאבה, באמת, ואחריה הכול התחיל לזוז. לא, לא עוד צירי דמה, אלא אמיתי, ובאותו ערב גשום וסוער של נובמבר, היום האחרון של עקרב, אחרי 18 שעות של צירים ואפידרול, כן כן לחיי המצאתו, (סליחה לכל הטבעיות באשר הן אבל גם לי אחרי 12 שעות של כאבי תופת קצת נמאס). וכן, הייתי לוקחת אותו קודם, רק שהפתיחה לא ממש גדלה, אז כן, לחיי האפידורל והמילדות המדהימות ונירית שפירא חברתי, ותומכת הלידה שלי, ולהורי, שהיו שם לאורך כל הדרמה, וחברי שלא הפסיקו להתעדכן לפני, תוך כדי ואחרי, והכי הרבה לאלה שלי שאני אוהבת יותר מהכול.

 

לידה מדהימה בעיר הקודש.

 

שליחת סיפורי לידה

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה