החצובה שתשדרג צילומי סלפי בתנועה

פיבו הקוריאנית פיתחה חצובה דינמית העוקבת אחרי המצולם
|
הדפס
|
שמור

יוצרים תוכן בווידאו? מדריכי כושר ותנועה? רקדנים ואמני לחימה? מובילי דעה?  מורים ומרצים? תוכלו לשדרג עתה את הסרטונים שלכם ולהפוך אותם לדינמיים יותר באמצעות חצובה ניידת למכשירי סלולר Pivo מקוריאה, המאפשרת מעקב אוטומטי של פנים וגוף ב-360°.  את החצובה הדינמית הביאה לישראל ביקונקט טכנולוגיות, המתמחה בייבוא, שיווק והפצה של מוצרים מעולמות הטכנולוגיה והאביזרים.

 

על חצובת פיבו אפשר להתקין מכשיר הסלולר ולצלם וידיאו-סלפי העוקב אחרי תנועת המצולם בשטח, בלי תלות בצלם שיעקוב אחרי התנועה שלכם ובלי לצלם בעצמכם וכך להפסיד חלק מהתנועה. האפליקציה החכמה מאפשרת לצלם מאות סוגים של תוכן מקורי בקלות ובנוחיות, ומתאימה מאוד ליוצרים ברשתות חברתיות ובאפליקציות כמו טיק-טוק, אינסטגרם, יו-טיוב, וואטסאפ ופייסבוק.

 

החצובה מאפשרת מעקב אוטומטי אחרי המצולם, סיבוב של 360°, סטרימינג בלייב, הכפלת הסלפי בתמונה או וידיאו עד פי 15 באותו סרטון, הכפלת הסלפי בתנועה, אפשרות להשתמש במעקב אחר פנים של Pivo בכל אפליקציה אחרת, אפשרות צילום תמונה בהנפת אצבע או באמירת cheese, אפשרות להוסיף מדבקות לווידיאו  ו- 8 מצבים מצבים נוספים לצילום כגון מצב של חצי וידיאו חצי תמונה, סרטון מהיר, פנורמה, GIF, יצירת סרטון לפני ואחרי, ועוד. מהירות סיבוב מלא היא 8 שניות. מחירו 499 שקלים כולל חצובה, שלט רחוק, וכבל טעינה. 

 

דגם Pivo Pod Silver עם מהירות צידוד כפולה של 4 שניות לסיבוב מלא, המיועד בעיקר לצילומי פעילויות ספורטיביות ואקטיביות מהירות כמו רקדנים, רכיבה על סוסים, ספורט, כדורסל, טניס, סקייטבורד אקסטרים ועוד, הוא 599 שקלים.  אפשר לקנות ערכה שלמה, הכוללת גם תיק נשיאה קשיח, במחיר של 699 לדגם האדום ו-799 שקלים לדגם הכסף המהיר. ניתן לרכוש גם חצובה ייעודית המגיעה לגובה של עד 160 ס"מ במחיר של 399 שקלים. הדגמות לשימושים של החצובה הדינמית אפשר לראות באתר https://getpivo.com

 
תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה