גם הגיימרים מתנתקים מהחוטים

אוזניות ה-Play Gaming Wireless הן אוזניות אלחוטיות עם מיקרופון נשלף
|
הדפס
|
שמור

השתלטות הזום על חיינו בעידן הקורונה מאיימת להימשך גם לאחר היעלמות המגיפה. התקשורת באמצעים אלקטרוניים מחזקת את הצורך באוזניות אלחוטיות איכותיות, כדי לשמור על פרטיות השיחות, וגם לשמוע מוסיקה באיכות גבוהה. 

ביקונקט טכנולוגיות, המתמחה בייבוא, שיווק והפצה של מוצרים מעולמות הטכנולוגיה והאביזרים, השיקה בישראל ליין חדש של אוזניות ממותג  Audio JLab האמריקני, מותג אמריקני מוכר בארה"ב ונחשב איכותי ומשתלם לכל כיס.

 

אוזניות ה-Play Gaming Wireless הן אוזניות אלחוטיות עם מיקרופון נשלף לניהול שיחות המאפשר לבחור מתי לדבר ומתי להחזיר אותו למקומו וליהנות מהאזנה למוזיקה. כפתור המיוט המובנה מאפשר לשמוע בלי להישמע בשיחות ועידה.

 

האוזניות מאפשרות גם  חיבור לטלפון הנייד או לקונסולת משחקים ומגיעות עם נרתיק נשיאה קשיח שישמור עליהן בכל מצב. לאזניות סוללה עוצמתית שמספיקה ל-22 שעות כך שניתן לשחק לאורך כל היום, בלי חוטים. כמו כן ניתן לחבר את הקונסולה באמצעות כבל ה-AUX המצורף לערכה.

 

לאוזניות איכות סאונד גבוהה, עם חיבור בלוטוס 5.0 + aptX, השהייה נמוכה במיוחד של  60ms בלבד, כך שלא יוחמצו קולות צעדים, התפוצצויות או השיחות עם חברי הצוות למשחק. האוזניות מתאימות למגוון רחב של פלטפורמות: PS4, Xbox, Switch, PC ומובייל. כבל ה-AUX מספק סאונד עם 0 השהייה וכפתור שליטה בעוצמת השמע. כפתור ייעודי מאפשר לבחור את המצב ההאזנה המועדף: מצב גיימינג שמדגיש את התדרים הגבוהים והבינוניים להתמצאות במרחב, ומצב מוזיקה שמדגיש את הבאסים והקולות להאזנה כיפית במיוחד.

 

מחיר 269 שקלים.

פרטים בקישור זה. 

 

 

 
תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה