בוחרים תיק לבית הספר ולגן

תיק צריך להיות קל משקל, נוח לנשיאה ועשוי חומר גלם עמיד ורחיץ
|
הדפס
|
שמור

עכשיו הזמן לקנות תיק לבית הספר. מכיוון שעוד לא עברנו לספרים דיגיטליים, ועדיין צריך לסחוב ספרים ומחברות לבית הספר וחזרה, כדאי לבחור את התיק הקל ביותר, אבל עם זאת שיהיה אורתופדי, נוח לנשיאה ומחומר גלם עמיד ורחיץ, כדי שגם בסוף השנה הוא יוכל להיראות כמו חדש. 

חברת "קל גב" מציעה השנה 3 דגמי ילקוטים אורתופדיים פרי פיתוחה . שלושת הדגמים עברו בדיקות קפדניות של מכון התקנים במהלך הייצור ובמעבדות המכון. הילקוטים האורתופדים מבית "קל גב" הם היחידים בישראל קיבלו תו תקן של מכון התקנים הישראלי, המבטיח מוצר איכותי בסטנדרט גבוה.

 

משקלו של הילקוט הקל בעולם ULTRA LIGHT פחות מ-1 ק"ג (כ-950 גרם בלבד). זהו פיתוח ישראלי פורץ דרך, שזכה להצלחה חסרת תקדים בשנה שעברה והשנה ממשיך להוביל את השוק. הילקוט בסטנדרטים גבוהים, בנפח זהה לילקוטים האורתופדים המוכרים מבית "קל גב" עם 3 תאים מרווחים. הילקוט עבר תהליך של שינוים תוך שימוש בחומרים עמידים ובטכנולוגיה מתקדמת. כל זאת במטרה ליצור ילקוט אורתופדי הכי קל בעולם.

 

החידוש השנה: שיכלול הלהיט שכבש את השוק בשנה שעברה ULTRA LIGHT+ ילקוט אורתופדי השוקל כ-710 גרם, ותיק ניתק השוקל כ-280 גרם. התיק השלם כולל 2 תיקים במוצר אחד עם 3 אופציות נשיאה ע"פ צרכי הילדים, במשקל כולל של פחות מ-1 ק"ג. במשיכת רוכסן פשוטה וקלה ניתק החלק הקדמי של הילקוט עם הדמות האהובה והופך לתיק קטן עם כתפיות המיועד לימים קצרים, חוגים ופעילויות אחה"צ. הילקוט המרכזי הכולל: תא מרכזי גדול, שני תאי צד לבקבוקים, כיס קדמי עם רוכסן, ושוקל כ-710 גרם ולניתק יש תא ראשי ותא קדמי נוסף, שניהם עם רוכסן, משקלו כ-280 גרם.

 

הילקוט בסטנדרטים גבוהים, בנפח זהה לילקוטים האורתופדים המוכרים מבית "קל גב" עם 3 תאים מרווחים. הילקוט עבר תהליך של שיפורים וחידושים תוך שימוש בחומרים עמידים ובטכנולוגיה מתקדמת. בחזית הילקוטים הדפסי דמויות  מעולם התוכן של הילדים. דרדסים, אנגרי בירדס, פיניאס ופרב, מלך האריות, ברצלונה, ספיידרמן, באטמן, מכוניות 2, דרדסית, בוב ספוג לבנות, סינדרלה, מונסטר היי, ועוד. המחיר המומלץ 249 שקלים.

 

השנה הושק גם iTROLLY" " ילקוט אורתופדי קל משקל עם טרול גלגלים מובנה. התיק הייחודי מקנה יעילות והנאה מתיק אורתופדי בעל 3 תאים מרווחים, מתחבר לטרול נשיאה על גלגלים בעל ידית טלסקופית. iTrolly 3 G – יותר מקום, יותר קל. הילקוט כולל טרול עם ידית טלסקופית ותא אחסון אליו מחובר ילקוט אורטופדי, קל משקל עם מערכת גב מתקדמת. iTROLLY מתפרק ומאפשר 3 מצבים: האחד, ילקוט על גלגלים. השני, ילקוט אורתופדי קל משקל, פונקציונאלי, עם 3 תאים, המתנתק בעזרת רוכסן. המצב השלישי הוא תיק על הגלגלים הכוללת תא אחסון מרווח, בניתוק התיק האורתופדי. המחיר המומלץ 369 שקלים.

 

בילקוטים האורטופדים מבית "קל גב" • מערכת גב אורתופדית כבושה, תלת ממדית בתוספת רשת המאפשרת אוורור ונידוף זיעה מגב התלמיד. הרוכסנים עשויים שילוב מתקדם של פלסטיק ומתכת, נוחים לשימוש ועמידים בשחיקה. תחתית התיק עשויה בד עמיד בפני שחיקה עם רגליות קשיחות להנחה על הרצפה. גם הגב התחתון המחובר לתחתית התיק קשיח ומקנה לו יציבות כאשר הוא מונח על הרצפה. את הכותפות המרופדות אפשר לכוון להתאמה אישית. בתיק שני כיסי צד חיצוניים לבקבוקי השתייה ולארוחת צהרים. לילקוט מצורף כיסוי  להגנה מפני גשם בחורף. בחזית התיק ועל הכותפות מותקנים מחזירי אור  להגברת הבטיחות בשעות החשיכה.


לרוכשים את הילקוט האורתופדיULTRA LIGHT+ עגלה המתחברת לתיק האורתופדי בצבעים כחול או וורוד. העגלה מותאמת למערכת הגב של הילקוט לאחיזה מושלמת. מאפשרת לגרור אותו ובמידת הצורך ללכת איתו על הגב, במדרגות למשל, מבלי לנתק אותו מהעגלה. מחיר העגלה 69 שקלים.

 

בהתאמה לעיצובי הילקוטים, יד גם קלמר שני תאים עם רוכסן הרחבה, נפח כפול בפתיחת רוכסן קלה, מגיע לכיתות הנמוכות, עם התאמה של דמויות על הקלמרים. מחיר לצרכן – 51 שקלים. לקלמר שני תאים, עם רוכסן לכל תא, הפרדה נוחה, לכיתות הגבוהות יותר, בהתאמה לצבעים של סדרת תיקי ה-Light. מחיר לצרכן – 39 שקלים 

 

 

לילדים ההולכים לגן יש גם תיקי גן מבית KALGAV. תיק גן "יובל" עם טרול מובנה, ועם רוכסן המאפשר ניתוק התיק מהטרול ונשיאה על הגב כיחידה עצמאית, שתי אפשרויות נשיאה בתיק גן אחד. מחיר KINDERGARDEN TROLLY תיקי גן "יובל" עם טרול גלגלים מובנה ואופציה לתיק ניתק (ללא הגלגלים) – 147 שקלים. תיק גן ה"קלאסי" עם דמויות אהובות, איכותי עם ריפוד בגב, כתפיות מנדפות זיעה ושני תאים במחיר תחרותי 82 שקלים. 

 

במערכת הטרול של תיקי הגן "יובל" כמה חידושים: במשיכת רוכסן קלה ומהירה ניתן לנתק את מערכת הגלגלים ואז מקבלים תיק גב עם כתפיות נוחות לילדים. מוט גרירה נשלף הנתון בתוך מסגרת מתכת. המסגרת בנויה מתחת למערכת הגב כך שבנשיאת התיק על הגב לא מורגשת המסגרת ע"י הילד. המערכת בנויה מגלגלי פלסטיק איכותיים, עמידים בשחיקה ושקטים ביותר. • ידית מוט הגרירה ממוקם מעל לכתפיות כך שאינו מורגש ואינו מפריע לילד בזמן הנשיאה על הגב (ב"יובל" עם הטרול הלא ניתק). למערכת כיסוי נשלף לגלגלים. החולצה מוגנת מלכלוך שמקורו בגלגלים. לתיק מערכת גב מרופדת ומאווררת וכתפיות אנטומיות מאווררות ומרופדות. לצד הפטנט החדש של טרול מובנה על גלגלים, נמכרים תיקי גן "קלאסי" תיקים איכותיים עם דמויות אהובות, אבזור בסיסי, שני תאי אחסון, מערכת גב וכתפיות מנדפות זיעה. מחיר – 82 שקלים.

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה