מסע קניות

למה לא סיפרו לי שקניות בסופר הופכות להיות פרויקט למחוננים?
|
הדפס
|
שמור

למה לא סיפרו לי שקניות בסופר הופכות להיות פרויקט למחוננים?
על הכל דיברו איתי, על הכל חשבתי. על מה יגידו השכנים? ואיך אמא שלי תקבל את הרעיון?, על יום המשפחה הראשון בגן וכל אותם חששות ואתגרים גדולים ומשמעותיים שעומדים בפני אם חד הורית. אבל למה לעזאזל לא הזהירו אותי מאותם דברים כל כך פשוטים ויומיומיים, שהולכים להפוך את החיים שלי לכל כך מסובכים. כמו לדוגמא: לעשות קניות בסופר. 

די אמרתי לעצמי, נמאס לי לעשות קניות באינטרנט. פעולה שסיגלתי לעצמי בחודש האחרון, שבו ילדתי את בתי השנייה ניצן. (מרץ 2005).


אגב, פתרון מעולה לכל אותם חסרי זמן, רצון או יכולת להסתובב בין מדפי הסופר עם עגלה. חשבו כמה פיתויים חסכתם לעצמכם בכך שלא נחשפתם אליהם? מנסיון חוסך כסף רב. אבל מה שבטוח שקניות באינטרנט לא מספקות את אותו צריך קיומי אצלנו הנשים, הנקרא קניות או בעברית "שופינג" אפילו בסופר.
ובכן, הערתי את עצמי מוקדם בבקר, הכנתי בזריזות את שקד בתי הבכורה (אז תלמידת כיתה א'). הלבשתי, צחצחתי, הכנתי כריך, לא שכחתי פרי, שוקו. דפקתי בדלת השכנה, ביקשתי שתשמור 10 דקות רצתי עם שקד לביה"ס, נפרדתי ממנה לשלום. ובדרך חזרה למרות שכבר הספקתי להתעייף ולהתנשף, אמרתי לעצמי, זהו היום קניות בסופר, חופשייה כמו פעם.


התעקשתי ונכנסתי לג'ינס שלי, לבשתי את "חולצת אמא אחה"צ", הכנתי את התיק של ניצן, רשימה כמובן, עגלה, הלבשתי אותה יפה יפה ויאלה נוסעים.


צוהלת ושמחת לבב הגעתי אל הסופר הגדול. ואז, שנייה לפני שאני מוציאה את ניצן מהסלקל, העגלה וכל הסרבול הזה אני תופסת את עצמי ומבינה... מה גודל טיפשותי?: איך בדיוק אני אמורה להסתובב עכשיו עם שתי עגלות? (אחת של ניצן ואחת של הסופר)


איך לא חשבתי על זה קודם?
בייאוש מחזירה את כל הסרבול לאוטו, נוסעת חזרה הביתה ומבצעת שוב את אותה קניה "יבשה" באינטרנט.
לאחר שבוע של התייעצות הגיע הפתרון. מינשא.

וכך היה. ניצן הוכנסה למינשא ראשה המתוק הציץ וחייך לכולם מכל עבר. ואני עשיתי קניות בכייף, העוברים והשבים הגיבו בחיוכים גדולים, ואני אמא גאה ומאושרת. מה עוד יכולתי לבקש? (אגב, לא לשכוח לבקש משלוח) טוב, אז לרגע היה לי קצת כבד, מעט מעייף אולי קצת חם, אבל מה זה לעומת מסע קניות מרתק.

השיטה עבדה מעולה עד אוגוסט. להזכירכם ניצן כבר בת 6 חודשים. היא כבדה יותר, גדולה יותר והבעיה הכי גדולה שחם, כל כך חם ולח. לא הייתי מסוגלת להתעטף איתה יותר בתוך המינשא. מה עושים?

 

ובכן בנות יש פתרון: בכל איזור ישנו סופר גדול, המכבד את צרכניו ומספק עגלת קניות עם סלקל מובנה. מצאו לכן אחד כזה. גם אם צריך לנסוע עוד רבע שעה כדי להגיע אליו.ודאו שיעשו לכן משלוח, זכרו להביא אתכן חיתול בד לשים על הסלקל. (ציבורי), והאמינו לי אין תענוג גדול מזה.

עבור הזאטוטים זה ממש לונה פארק אקסטרים. ואנחנו מספקות לעצמנו את אותו צורך בסיסי שאנחנו כל כך אוהבות... קניות.

לפני שאסיים, חשוב ביותר!! זכרו, אנחנו לא משאירות אף לא לרגע אחד את העגלה לבד. גם לא לחפש משהו בסוף השורה למעלה, רק לשנייה. העגלה איתנו, צמודה כל הזמן.

 

היה לי לעונג, קנייה נעימה.

 

הלית.


על הכותבת: חממי הלית, דולה ומדריכת הכנה ללידה

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה
5. יעל 21/03/2012, 01:24:34

לי פשוט היתה עגלה עם סל ענק מתחתיה, כל הקניה היתה נכנסת מתחת לקטנה, מקסימום אם נסחפתי - תמיד היה מקום קטן נוסף במתקן לשתיה ליד הידיות (:

+ השב
 
4. ענת רביבו דולה 01/12/2011, 08:16:56

מהממת אחת......... פשוט עושה חשק גם לקניות וגם לסלקל..............

+ השב
 
3. עינת 30/11/2011, 20:59:56

טיפ חשוב לגמרי וכן, אלו הדברים הקטנים שאנחנו לא חושבים עליהם. מחכה לטורים הבאים!

+ השב
 
3.1. הלית 01/12/2011, 15:11:12
כדאי לחכות יהיה מענין
2. אורלי 30/11/2011, 20:58:34

קנייה נעימה גם לך! נגעת בדיוק בנקודה החשובה של ההתמודדות עם הדברים הרגילים והפשוטים והיומיומיים שפתאום הופכים למורכבים ומסובכים... אבל קטן עלינו!

+ השב
 
2.1. הלית 01/12/2011, 15:12:12

בטח קטן, מי יכול עלנו הנשים

1. מיכל 30/11/2011, 17:52:49

אחלה טיפ, העלתי חיוך

+ השב
 
1.1. הלית 01/12/2011, 15:12:30

אני שמחה זאת הכוונה