נפתחים אתרי השייט בקייקים בגליל העליון

נהלי משרד הבריאות מיושמים לפי התו הסגול כדי לאפשר ליהנות מהמים השוצפים
|
הדפס
|
שמור

באיחור רב, בגלל סגר הקורונה, ייפתחו השבוע אתרי השייט בגליל, וניתן לחזור ולשוט בקייקים מ-27 במאי. זו שנה שנייה ברציפות של כמות משקעים מרשימה, והחוויה של השייט בנחלים השוצפים מועצמת מאוד לעומת השנים השחונות שידענו עד לפני שנתיים.

קייקי כפר בלום

צילום: נעמי גטניו

בהתאם לדרישות משרד הבריאות, הוקמו עמדות חיטוי וחלוקת מסכות בכניסה לאתר ובמרחביו, ייבדק החום של הנכנסים לאתרים, ויוודאו הימצאות מסכה לכל לקוח. בזמן רכישת כרטיסים באתר יעמוד רק נציג אחד בתור לרכישת כרטיסים, שאר בני המשפחה ימתינו ברכב או באזור המתנה מוגדר באתר. סומנו מרחקים של 2 מטר בתורים לקופות, כאשר לא יעמוד יותר מלקוח אחד ליד הקופה. הדרכות יבוצעו ללקוחות בהפרדה של 2 מטר בין המשפחות הגרעיניות. בתור לקבלת כלי השייט יסומן מרחק 2 מטר והירידה למים תתבצע באופן מבוקר עם ריווח של חצי דקה בין הורדת כלי שייט אחד למשנהו. כל 21 סירות ו/או 21 דקות (הקצר מבניהם) ירד מדריך שייט לסיור, למען הקפדה על ההתנהלות של הלקוחות בעת השייט ולמניעת התקהלות בתוך המסלול. קבוצות גרעיניות יחולקו לתת קבוצות בהיקף של 20 איש בכל תת קבוצה.


דורית אלמליח, מנכ"לית עמותת התיירות 'ארץ הגליל' מברכת על הפתיחה ואומרת, כי קיימת דרישה גבוהה לשייט בנחלים השוצפים,  לאחר עונת החורף הברוכה וכי אתרי השייט יפעלו על פי תקן "התו הסגול".  


אלה אתרי השייט שנפתחים לציבור:

קייקי כפר בלום: מחיר שייט במסלול המשפחתי בלבד- 101 שקלים ליחיד (השייט מגיל 5 בליווי מבוגר מעל גיל 18). (ניתן לרכוש כרטיס מראש בהנחה דרך אתר האינטרנט או מועדוני הצרכנות השונים).


אינדי פארק-אתר השייט והאטרקציות: מחיר כרטיס הכל כלול- 119 שקלים לאדם (מגיל שנתיים).


קייקי מעיין הגושרים: מסלול משפחתי (מגיל 5) - 102 שקלים לאדם, מסלול אתגרי (מגיל 10) - 122 שקלים לאדם.


רפטינג נהר הירדן: מחיר שייט (מגיל 5) - 93 שקלים בקופה, 65 שקלים בהזמנה באמצעות האתר. אומגה - 40 שקלים לאדם. מחיר רייזר לזוג  400 שקלים. כל מורכב נוסף 100 שקלים. פיינטבול - 90 שקלים לאדם, עם 150 כדורי משחק.


המלצות לטיולים ולינה באיזור -  באתר עמותת "ארץ הגליל"


 
תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה