הוויטמינים בפירות ובירקות לא נסחטים

מסחטת מיץ ביתית חדשה מפיקה מיץ ללא אובדן הוויטמינים והמינרליים
|
הדפס
|
שמור

מסחטת מיצים, המושקת בימים אלו בישראל, מאפשרת הכנת מיצי פירות וירקות טבעיים בבית במינימום מאמץ , תוך שמירה מקסימלית על ויטמינים ומינרלים. 

ככל שהמודעות לאורח חיים בריא עולה, כך עולה גם כוחם של מיצי פירות וירקות טבעיים – אשר נספגים בגוף מהירות, ומסייעים לשיקום קשיי תפקוד שונים. עם זאת – המסחטה בה משתמשים כדי לסחוט את הפירות והירקות היא גורם משמעותי ביותר בספיגה של ערכים תזונתיים. זאת, מאחר שמסחטות מהירות מנקזות החוצה, יחד עם עיסת הפרי והירק, גם רבים מהוויטמינים והמינרלים, דבר שיוצר מיץ סחוט טעים –אך לא מספיק מזין. חובבי הבריאות למדו אם כן, שככל שהדבר נוגע למיצים טבעיים,סחיטה איטית מאפשרת הפקת מיץ עדינה ויעילה עם ערך תזונתי גבוה.

 

מסחטת המיצים הביתית – Vitaly של מותג מוצרי החשמל הגרמני – Fakir אשר מושקת בימים אלה בישראל, מציעה סטנדרט חדש של הכנת מיצים ביתית : גם בבחינת מיצוי הפירות, וגם מבחינת פשטות התפעול והניקוי. המסחטה, אשר סוחטת את כל סוגי הירקות והפירות (כולל ירקות שורשיים ועליים) מיועדת לאלה המנהלים אורח חיים בריא וטבעי, כאשר הדגש הוא על טכנולוגיה וחדשנות. למסחטה מנוע עוצמתי של 200W, וסחיטה ואיטית ביותר (60RPM ) הממצה מיצי פירות בצורה עדינה במיוחד, תוך שמירה מקסימאלית על מינרלים וויטמינים.

 

מבחינת נוחות שימוש: למסחטה פתיחה עליונה גדולה במיוחד המאפשרת טחינת חלק מהפירות והירקות ללא חיתוך מקדים, ושני מיכלי ניקוז נפרדים: כד לניקוז מיץ בנפח 1 ליטר, ומיכל ניקוז עיסה בנפח 0.8 ליטר. עיסת הפירות והירקות מופרדת באופן אוטומטי מן המיץ בזמן הסחיטה, דבר אשר מסייע למנוע סתימות. 

 

מסנן פלדת על חלד קל לניקוי מגיע עם מברשת ניקוי מיוחדת, וכמו כל שאר חלקי המסחטה, ניתן לניקוי במדיח כלים. התוצאה היא מיץ פירות וירקות איכותי עם מינימום עיסה (pulp) במיץ ועם מקסימום ויטמינים ומינרליים.

 

מחיר המסחטה 990 שקלים, בחנויות החשמל.

 
תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה