צרור מוצרים לקיץ

משחקים ושעשועים שמביאה ארצה גטר
|
הדפס
|
שמור

לקראת הקיץ והחופש הגדול גטר מביאה ארצה שורה של משחקים וצעצועים המתאימים לעונה החמה. 

משחקי חצר
מגוון משחקי חצר המתאים לחצר ביתית/ מרפסת או לבילויים מחוץ לבית. משחקים אלו מתאימים במיוחד לפיקניקים בפארק. משחקי החצר כוללים: משחק כדורגל הכולל שני שערים וכדור או משחק הכולל שער אחד וכדור. משחק טניס על עמוד- משחק בו ניתן להתאמן על הגשות כאשר כדור הטניס תלוי בחבל על עמוד, המשחק מגיע עם שני מחבטים ועמוד מתכוונן. כדורגל על עמוד- משחק בו ניתן להתאמן על בעיטות בכדורגל וגם מאמן שוערים לתפוס כדורים כאשר הכדור מחובר בחבל גמיש לעמוד. 100-120ש"ח

 

מערכת מוסיקה עם מיקרופון מדונה
לשיר ולרקוד כל החופש הגדול! מערכת מוסיקה, עם כניסת USB וכניסת כרטיס MSD, המערכת כוללת גם רדיו עם סוקר תחנות דיגיטלי. המערכת מגיעה עם מיקרופון בסגנון מדונה אשר הופכת אותה למערכת קריוקי אישית וחמודה. על המכשיר קליפס לתלייה על החגורה. מגיע בארבעה צבעים- כחול, ורוד, אדום ושחור. 100-120 .שקלים.


דלי תמנון לים מבית "גטר קונסיומר"
ערכה דלי וכלים לים/ בריכה. הערכה הצבעונית כוללת דלי גדול, שתי כפות, מגרפה, משפך וגלגלת ליצירת צורות בחול. מגיע בצבעים שונים המתאימים לבנות ובנים. מחיר: 30 שקלים.


דלי פיראט לים מבית "גטר קונסיומר"
ערכה דלי וכלים לים/בריכה. הערכה הצבעונית כוללת דלי גדול, כף, מגרפה, משפך ושלוש תבניות ליצירת צורות שונות בחול. מגיע בצבעים שונים המתאימים לבנות ובנים. מחיר: 30 שקלים.


באטמן/ סופרמן
בובות של באטמן וסופרמן מקוריות מהסרט "באטמן נגד סופרמן". הבובות המרשימות והאיכותיות הן בגודל 20 אינצ' (50 סנטימטר). ניתן להניע את ראש הבובה ואת הגפיים. הבובות מתאימות גם לאספנים. 220-260 שקלים.


להשיג בכל הרשתות וחנויות הצעצועים המובחרות.

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה