כרית נוחות מלבנית להריון מתקדם

מוצר של Simply Good מפחית את כמות ההתעוררויות ומאפשר שנת לילה איכותית
|
הדפס
|
שמור

אחרי שעברנו את הבחילות בתחילת ההריון, את שלב ההקאות והעייפות, סוף סוף אנחנו יכולות ליהנות משינה רצופה ומהנה. אך מאמצע ההיריון מתחילה תופעת הכבדות והאי נוחות של הבטן. התעוררויות לילה תכופות יותר, יש צורך בשינוי תנוחה, בסוף חנו מצליחות להירדם רק חצי שעה לפני שצריך לקום לעוד יום חדש.

Simply Good, מותג הבית של "שילב", המעצבים מוצרי נוחות לאם ולתינוק, מציגים פתרון גאוני ונוח להריוניות: כרית שינה ארוכה, ארגונומית, לתמיכה מלאה בגוף בעת השינה.


כרית ההיריון עשויה מכותנה איכותית בשילוב לייקרה ובמילוי אקרילן שאינו מאבד מנפחו עם הזמן, הכרית בנויה בצורה מלבנית ארוכה עם ראש רחב, צורתה הארגונומית מאפשרת תמיכה בכל חלקי הגוף בזמן ההיריון, מפחיתה את כמות ההתעוררויות ומאפשרת שנת לילה איכותית ורציפה.


השימוש בכרית מקל על חוסר הנוחות בחודשי ההיריון המתקדמים, מפחית את הלחץ ברגליים ובגב ומאפשר זרימת דם טובה יותר בגוף. כרית ההיריון מתאימה גם ככרית צידית לשנת הלילה של האישה ההרה וכן יכולה לשמש גם ככרית הנקה לתקופה שאחרי הלידה.

 

הנסיינית שלנו ישנה עם הכרית ההריון והתרשמה מאוד מהרכות של הכרית. "לרוב יש לכריות ההנקה ולכריות ההריון למיניהם בעיה של רשרושים שנובעים מהמילוי של הכרית. הרבה כריות גם לא באמת תומכות בצורה שווה בכל הגוף, או בחלק של הגוף שנשען על הכרית. עם הכרית של Simply Good התחושה היא שבאמת ניסו אותה על נשים הרות והתאימו אותה כך שתהיה 'שקטה', נוחה מבחינת התמיכה והשימוש וגם רכה ונעימה מבחינת הבד. עוד יתרון שלה היא קלות המשקל שלה שמאפשרת להעביר אותה ממקום למקום במיטה, מבלי לגרש מהמיטה את בן הזוג. בהחלט כרית מומלצת".


מידות: אורך 1.30 מטר היקף 70 ס"מ.כרית ההיריון ניתנת לכביסה עדינה ב- 30 מעלות, ללא סחיטה וללא ייבוש במייבש.


צבעים: וורוד ואפור, טורקיז ואפור ואפור בלבד. ניתן להשיג ברשת שילב. מחיר: 300 שקלים.

לאתר החברה 

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה