בושם לילדות: הפוני הקטן שלי

מרכיבי הבשמים מותאמים במיוחד לעורן הרגיש של הבנות הצעירות
|
הדפס
|
שמור

"סוס הפוני הקטן שלי" - My Little Pony עכשיו גם בושם לילדות. 

'הפוני הקטן שלי' ((My Little Pony הן בובות פוני פסטליות בעלות רעמה צבעונית בצבעים מגוונים. בובות הפוני הראשונות הושקו בשנת 1983, על ידי חברת "הסברו", ומאז רק הלך וגדל ההיצע שלהן והוא מאגד מגוון רחב יותר של בובות וביניהן :חדי קרן, פגסוסים, פוני סוס ים, פוני בעליי כנפי פרפר, בייביס, פוני בן, משפחות שלמות, פוני בלרינה, פוני עם שיער שצומח, פוני נוצץ בחושך, פוני מדבר וכן הלאה. לכל בובות הפוני הקטן, ישנו ציור על הישבן - זהו "הסמל" שלהם. למשל, לפוני מסוג Lemon Drops (טיפות לימון) ישנו עיטור של טיפות סגלגלות על רקע צהוב.


בימים אלה הושקה בישראל סדרת בשמי ילדות של חברת lorenay הספרדית בעיצוב בובות הפוני הקסומות ובניחוחות שונים ועדינים. בקבוקי הבושם מוצעים ב-3 דמויות מוכרות "רריטי" – "זוהר" בשמה העברי (במקור: (Rarity - פוני חד-קרן בעלת רעמת שיער סגולה ויפה המנהלת בוטיק שמלות בפוניויל, "פינקי פאי" (באנגלית: Pinkie Pie) - פונית אדמה ורדרדה קופצנית וחברותית שאוהבת לתכנן מסיבות ו" טווילייט ספארקל " – שקיבלה בעברית את השם "קרן-קסם נצנוץ" (במקור: Twilight Sparkle) חדת-קרן אשר החל מסוף העונה השלישית הפכה לאליקורן בעלת קרן וכנפיים) וכמובן מגלמת את תלמידתה החרוצה של הנסיכה סלסטיה וככזאת ניחנה בעצמה ביכולות מופלאות לביצוע קסמים.

 

מרכיבי הבשמים מותאמים במיוחד לעורן הרגיש של הבנות הצעירות. הם מכילים תמצית פרחי יסמין ושילוב של פרחים נוספים לצד תמציות פירות. הניחוחות עדינים ונעימים עם נגיעה קלה של תמצית הדרים.

 

Rarity – בניחוח טלק מלטף
Twilight Sparkle – ניחוח לימון תפוז
Pinkie Pie – אורכידאות

מכיל: 100 מ"ל. מחיר: 80 שקלים

 

להשיג: טוייס אר אס, הפנינג, סופר פארם, אפריל, H&O, שופר סל, חנויות פרטיות

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה