שפתוני לחות בטעמים

שפתונים במארז נסיכות דיסני
|
הדפס
|
שמור

"ליפסמקר" - המותג האמריקאי הוותיק הפועל 45 שנה בגזרת שפתוני-הלחות בטעמים ומשווק בלמעלה מ-60 מדינות, מרחיב את היצע מוצריו בישראל

"ליפסמקר" כבש את השוק האמריקאי בסיגמנט מוצרי הטיפוח לנוער ומציע שפתוני לחות בטעמים פופלאריים של מותגי מזון שונים, משקאות פופולרים, עוגיות וכדומה. לאחר שהסתער לפני כמספר חודשים גם על הקהל הישראלי בטעמיו המקוריים של המשקאות הקלים משיקה החברה מהדורה נסיכותית בעיטור כוכבות דיסני המתאפיינת בטעמים מתוקים - מתוקים.

 

אריאל (בת הים הקטנה), אורורה (היפהיפיה הנרדמת), בל (היפה והחיה), סינדרלה, יסמין (אלדין), מולאן, רפונזל (פלונטר), שלגיה, מרידה (אמיצה) וטיאנה (הנסיכה והצפרדע) כולן כידוע הן דמויות פופלאריות ואהובות מבית דיסני, וכל אחת מהן זכתה לשפתון לחות כשדמותה מתנוססת כמובן על האריזה. חברת "ליפסמרקר" מציעה את שפתוני הנסיכות בשלושה מארזים: קופסת אחסון בעיצוב כתר המאגדת בתוכה 5 שפתוני נסיכות, ארנק קטן בצורת כרכרה המאגד 3 שפתוני נסיכות ומארזי שפתונים בודדים.

 

שלא כמו שפתונים המבוססים על וזלין ושמנים סינתטיים, שפתוני 'ליפסמקר' אינם גורמים להתמכרות ולכן גם ניתן למרוח אותם פעמים רבות ביום, ניתן - ואף רצוי. השפתונים מזינים את השפתיים ומסייעים להיפטר מיובש וחתכים. הם אינם צובעים את השפתיים ולכן מתאימים לבנים ולבנות כאחד, הם מועשרים בלחות, בקומפלקס שמנים צמחיים ובויטמין E ובעלי ניחוחות פירותים נעימים ועדינים.

 

מארז כתר (5 שפתוני לחות) 75 שקל, מארז כרכרה (3 שפתוני לחות) 50 שקל, מארז בודד 15 שקל.

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה