פורמולה לרגישים לחלב פרה

טבע ישראל מרחיבה את קו תרכובות המזון לתינוקות של נוטרילון
|
הדפס
|
שמור

טבע ישראל מרחיבה את קו תרכובות המזון לתינוקות של נוטרילון ומציעה פתרונות נוספים לתינוקות עם צרכים תזונתיים מיוחדים. נוטרילון פפטי ג'וניור הינה תרכובת מזון לתינוקות עם אלרגיה או אי סבילות לחלב פרה. החלבון בנוטרילון פפטי ג'וניור עובר תהליך של הידרוליזה, אשר מפרק את חלבון חלב הפרה ובכך מפחית את הסיכון לפיתוח תגובות אלרגיות למזון. הפורמולציה היחודית לנוטרישה פותחה בהתאם לצרכיהם של תינוקות ואמהות עם טעם משופר לקיים בשוק.

אלרגיה למזון הינה מטרידה ביותר עבור הורים לתינוקות וילדים קטנים. חשיפה ראשונית למזונות עשויה להוביל לתגובת יתר של מערכת החיסון ולהופעת תסמיני אלרגיה, לרוב לאחר חשיפות בודדות אל המזון האלרגני. על אף שכל מזון עשוי לגרום לתופעות אלרגיות, רובן המכריע (למעלה מ-90%) נגרם על ידי שמונה מזונות והם חלב, ביצים, סויה, אגוזים, בוטנים, פירות ים, דגים וחיטה. אלרגיה לחלבון מחלב פרה הינה האלרגיה הנפוצה ביותר למזון בקרב תינוקות, ככל הנראה בשל אי הבשלות של מערכת החיסון אשר מגיבה לא נכון לנוכחות החלבון.


נוטרילון פפטי ג'וניור מתווסף לנוטרילון HA המיועד לתינוקות בריאים עם היסטוריה רפואית של אלרגיה במשפחה מוצר חדשני מאוד למניעת אלרגיה. כמו כן הוא מצטרף לנוטרילון AR - להפחתת פליטות בתינוקות הסובלים מפליטות מרובות ונוטרילון קומפורט – להפחתה בתופעות קלות של אי נוחות במערכת העיכול כגון קוליק (גזים) ועצירות.

 

לדברי הדר מרחב-נאמן, מנהלת יחידת תרופות ללא מרשם ומוצרי צריכה בחברת טבע, "אנו שמחים לאפשר לתינוקות בישראל פיתרונות תזונתיים מגוונים וייחודיים שהנם פרי פיתוח של עשרות שנות מחקר. מוצרים אלו מהווים ערך מוסף משמעותי לצרכנים והופכים את שוק תחליפי החלב בישראל למגוון ומקצועי יותר".


נוטרישה הינה החברה מס' 1 במכירות תרכובות מזון לתינוקות באירופה ומס' 2 בעולם, אשר חוקרת למעלה מ50 שנים את חלב האם המהווה מקור השראה לאנשי הפיתוח, הלומדים מהטבע כיצד להציע יתרונות בריאותיים לתינוקות. נוטרישה פיתחה את קו המוצרים המתמחה הנרחב ביותר המציע מגוון פתרונות לצרכים תזונתיים שונים, ומבוסס על מחקרים קליניים. תרכובות המזון לתינוקות של נוטרילון מיוצרות על פי הדירקטיבה האירופאית (2006) ועומדות בסטנדרטים הגבוהים בעולם.


את סדרת המתמחים של נוטרילון ניתן לרכוש ברשתות הפארם ובבתי המרקחת/

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה
1. תומר 14/01/2015, 16:51:33

לא עבד! גם את זה התינוק שלי הקיא...

+ השב