פסטיבל כדורים פורחים בתמנע

אחד האירועים היותר ססגוניים בחול המועד סוכות
|
הדפס
|
שמור

פארק תמנע בשיתוף חברת ארקיע יארחו בחול המועד סוכות את האטרקציה המרכזית בין אירועי החג: מפגן עוצמה מרהיב של כדורים פורחים המגיעים לערבה ממגוון מדינות בעולם, שיופרחו מעל לנוף הבתולי של פארק תמנע. 17 כדורים פורחים צורניים יגיעו בטיסות מיוחדות מתחרויות כדורים פורחים מרחבי העולם, מופע תעופה ססגוני ומרהיב שיהווה את האטרקציה המרכזית בפסטיבל "תמנע באוויר".

מגרמניה יגיע הכדור הפורח הגדול ביותר בעולם בצורת איש חלל. חובבי המצוירים של דיסני יוכלו לזהות את הבלון שיכול להרים בית - הבלון המעוצב כמו אלפי בלונים קטנים, שנוצר בהשראת הסרט "UP" ומגיע לפסטיבל מאנגליה. יחד איתו יגיע כדור בצורת תפוז וכדור בצורת דרדס כחול, גדול וחייכני יגיע מבלגיה, ארץ מוצאם של הדרדסים. מרוסיה, לכבוד חגיגות 50 שנה על הירח, יגיע כדור פורח בצורת חללית – ספוטניק, אותו קוסמונאוט רוסי חובב כדורים פורחים. עוד מגרמניה יגיע ראש לשועלים, בלון עם אוזניים מחודדות וחיוך ערמומי, כדור משולשים צהובים וכדור דגל ארה"ב. מהולנד יגיעו התאומים- שני כדורים שאחד מהם טס הפוך.

 

מפגן הפרחת הכדורים יתחיל בשעה 5:00 בבוקר, בכל אחד מימי הפסטיבל, ממתחם עמודי שלמה האדירים, תהליך מפעים בו הכדורים מתמלאים אוויר לאיטם. בסופו הם יעלו לאוויר על שלל צורותיהם וצבעיהם ויעופפו מעל לנופים המדבריים, האינסופיים והבראשיתיים של ממלכת הנחושת הקדומה ויצבעו את השמים הכחולים בעשרות נקודות צבעוניות.

 

הוואו הגדול של הארוע הוא מופע ה- NIGHT GLOW. כל ערב, עם רדת החשיכה, יבערו לפתע באפקט מרהיב הכדורים הפורחים ויהפכו לאורגן ענק של אורות ומוסיקה. בתום ספירה לאחור משותפת של הקהל כולו, תתחיל מוסיקה מתוזמנת מהכדורים כשהאורות מתחלפים בקצב המוסיקה כמו אקולייזר ענק שמופעל ע"י מנצח בלתי נראה. 30 דקות נמשך מופע עוצר נשימה זה, וההד שהוא מותיר אחריו נמשך זמן רב אח"כ.

 

הקטנטנים ייהנו ממופע של 'כוח הקצב' מערוץ הופ ולהקת "טררם" תעלה לבמה עם מופע קצב אנרגטי שיסחף את הקהל בריקודים ותיפופים. עוד יהיו הופעות של 'ד"ר מולקולה' מערוץ הילדים, תיאטרון הבובות של ענת גיגר שבתאי, דון קישוט אביר הניקיון, ומסיבת הריקודים המקפיצה של השלגלים. בערב ייהנו האורחים גם ממופע "המעופפים" – מופע וירטואוזי מדהים ממנוף בגובה רב המשלב אקרובטיקה, פעלולים, אפקטים מיוחדים ומוזיקה חיה. בנוסף, ייהנו המבקרים משלל סדנאות בנושאי אנרגיה, טבע, אקולוגיה ואיכות הסביבה.

 

אורחי הפסטיבל יוכלו ליהנות גם משפע האטרקציות שמציע פארק תמנע למבקריו בכל ימות השנה: סיורים בממלכת הנחושת הקדומה בנופים עוצרי נשימה, שייט פדלים באגם המלאכותי, ארוחת מלכים במסעדת חאן שלמה המלך, השכרת אופניים ורכיבה במסלולי הפארק, ביקור באוהל מועד המשוחזר, מילוי בקבוקים בחול צבעוני ועוד.

 

עלות כניסה 79 ₪ לאירוע בוקר, 69 ₪ לאירוע ערב.
לפרטים נוספים בעמוד הפייסבוק של האירוע. 

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה