ממותן חשופה לרגל חטובה

אופנת החורף
מאת אורלי שי
|
הדפס
|
שמור

אופנת החורף הקרוב מביאה לנו בעיקר שינויי גזרה. הדגש במערכות הלבוש הוא ללא ספק על צללית נשית וטבעית - מותן מכונסת פנימה, ירכיים מובלטים, כתפיים ישרות ורחבות ורגל הולכת ומוצרת עד שוליה או בעברית - ממותן חשופה לרגל חטובה.

החולצות מקבלות השנה שפע בד, פפיונים וניפוחים, אם באזור החזה, הכתפיים או שולי השרוולים, הן צמודות למותן או לפחות לקו החזה התחתון, שנקרא קו האמפייר שגם הוא מקבל דגש העונה.

המכנסיים השנה עולים ומצטמצמים. אולי זה החשש מדלקת ריאות או יותר מידי מחקרים על אוזלת ידה של האנטיביוטיקה, אבל סוף סוף אחרי שתי עונות רציפות באירופה גם אצלנו מקבלת גזרת המותן הגבוהה מקום על מדפי האופנה. זה מתאים לאלו שמבנה הרגל שלהן ביחס לפלג גופן העליון קצרה מאד. חלקי לבוש תחתונים גבוהי מותן יוצרים אשליה של רגל ארוכה.

מכנסי הפדלפון (מתרחבים מהברכיים מטה) נעלמים מהאופק ומשאירים אותנו מקסימום עם מכנסיים שמתרחבים באחת מאזור הירכיים כלפי מטה. זה טוב לבעלות ירכיים ואגן רחב. מכנסיים צמודים באזור האגן (אין מה להוסיף שכבות וכיווצים אלוהים נתן לך פה מספיק) המתיישרים מטה בלי להדגיש את צרות הרגל באזור הקרסול יוצרים אשליה של אגן צר יותר.

הכי טרנדי...מכנסי טייץ צמודים בלי אוויר לנשימה אפילו נתפרו מג'ינס קשיח. זה מתאים לבעלות אגן מושלם נשי חטוב ורגליים המוצרות כהלכה באזור הקרסול. כן, רק להן או לקורבנות אופנה

זהו ללא ספק חורף של המגפיים הגבוהים, עם עקב או שטוח, אלה המחטבים את מראה הרגל וסופגים את מכנסוני הברך או מכנסי הטייץ, כמו גם מגפונים קצרים וצמודים שאינם מפריעים לגזרת המכנסיים הצמודה לגלוש מטה מטה.

גם בשמלות החורף הדגש עולה מעלה לקו האמפייר או לפחות למותן המוגבהת, והכי חשוב מיני עם הרבה גרבונים או טייץ, איך שאת אוהבת - העיקר בשלל צורות וצבעים.

ולסיכום, החורף השנה אכן מביא איתו שינויים רבים. הגזרה סוף סוף עולה ולא נראה ישבנים ושומני בטן נשפכים לכל כיוון. אבל רוב הנשים בעלות אגן הגיטרה השופע, שחיכו לגזרה הגבוהה, תאמינו לי לא מחפשות את ההצרה בשולי המכנסיים. הפתרון הוא למצוא את השילוב של גזרה גבוהה צמודת ירכיים המתיישרת או נפתחת ברכות מאיזור "האוזניים" כפי שאני מכנה אותו או בעברית ירכיים עליונות.

שיהיה חורף נפלא!

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה