טבע השיקה תמ"ל חדש: נוטרילון

המוצר תוצרת נוטרישה מקבוצת דנונה
|
הדפס
|
שמור

"טבע ישראל", תשיק את המותג המתקדם "נוטרילון" (NUTRILON), מבית נוטרישה (NUTRICIA) מקבוצת דנונה.  נוטרישה, המשווקת תחליפי חלב למעלה מ-100 שנה, נחשבת לאחת מהחברות המובילות בעולם בתחום תחליפי החלב, ומדורגת מספר 1 באירופה ומספר 2 בעולם. 

לדברי דן דניאלי, מנכ"ל הפארמה בטבע ישראל, "מבין כלל מותגי תחליפי החלב של נוטרישה, בחרנו להשיק בישראל דווקא את 'נוטרילון' בשל היתרונות הנוספים והייחודיים שלו, בתחום ההגנה מפני מחלות ותרומה למערכת החיסון. נוטרילון הינו אחד ממותגי תרכובות המזון לתינוקות הנחקרים בעולם, המגובה בעשרות מחקרים קליניים בינלאומיים. הפורמולה שתשווק בישראל, תהיה זהה בהרכבה לפורמולה המשווקת על יד נוטרישה ברחבי העולם. מוצרי נוטרילון ישווקו בקטגורית המוצרים המתקדמים הכוללים את סימילאק אדוונס ומטרנה אקסטרה קייר".
באריזות החיסכון של 800 גרם, המהוות כ 85% מהמכר בקטגורית תחליפי החלב, הודיעה החברה, כי תציג מחיר נוח יותר לעומת מחירי התחליפים המתקדמים האחרים הקיימים בשוק ואשר יעמוד על 5-10 אחוזים פחות מהמתחרים בקטגוריה.
ד"ר רוני שילה, המנהל הרפואי של טבע ישראל: "טבע בחרה להביא לישראל את קו מוצרי נוטרילון בשל עומק והיקף המחקר שעשתה נוטרישה על הפורמולה הזו. כמו כן נוטרישה נבדקה ונמצאה על-ידינו כחברה בעלת סטנדרטים ואיכות יצור גבוהות. אנחנו מאמינים, ששיתוף הפעולה בין שתי החברות המובילות בתחומן, המתבסס על המיקוד שלהן באיכות, במחקר ובבריאות, יאפשר לנו להציע לתינוקות בישראל את תחליף החלב האיכותי והמתקדם ביותר".

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה