ההריונות שלי

הריון ראשון ,למה אפשר לצפות? רק לטוב
מאת סיגל ש.
|
הדפס
|
שמור

בהריון הראשון ילדתי את בת אל כל ההריון היה שקט על פני המים אבל הלידה היתה מאוד קשה לי, הריון ראשון למה אפשר לצפות רק לטוב. היה לי רעלת הריון וכמעט איבדתי את חיי העובר ומאז שקרה לי ככה התחלתי לקרוא לכל בנותיי שמות עם אל.

בהריון השני ילדתי את ליאל מה עוד אפשר לצפות הריון עם ... בעיטות כל מה שאכלתי היא התחילה לבעוט שכבר היא רוצה לצאת החוצה זה מאוד הפריע לי לא היה לי שקט אבל עברנו את זה הלידה היתה בניתוח קיסרי...

 

בהריון השלישי ילדתי את שיראל. הריון עם הרבה מנגינות ושירים כל הזמן ששמתי שירים היא פשוט רקדה לי בתוך הבטן, וכשצפיתי בטלונבלות היא כאילו היתה רגועה בתוך הבטן. הלידה היתה בניתוח קיסרי עם הרבה כאבים.

לגעת בידיים הקטנות האלו, לנשק את הראש הקטן שלכן, מלטפת לכן את האף הכפתור, מצמידה אלי בחיבוק את גופכן הרך והמתוק. לוחשת אל מצחכן המונח עליי כי כל כולי רק לכן, אין סוף לאהבה לחום ולרגש שאני מעניקה לכן. תמיד אהיה אמא שלכן מזכירה להן, בזכות קיומכן טעמתי מהאושר האמיתי.

 

רוצה לאחוז לנצח את ידכן ולזעוק לשמיים כמה אבל כמה אמא אוהבת אותכן, ושתמיד תיהינה בליבי לכל מקום שאפסע אחשוב עליכן כי אין בעולם אהבה כמו אהבה של אמא. אני בתוך ליבי יודעת שתמיד אשמור עליכן, אבל אחרי הכל זה שווה שיש לי נסיכות אחת אחת זה שווה את כל מה שעברתי כי באמת אין גבול לאושר... אותכן אפנק ואנשק ואמלא בחיבוקים. אתן המתנה היפה של בורא עולם ללא ספק ,זה אוצר מושלם. נשמות מתוקות שמחזקות אותי באמונה , אחרי תקופה ארוכה, ציפייה והמתנה, הגעתן שלושתכן ילדות מקסימות ויפות. כאילו קיבלתי אותכן בעטיפת מתנה.

 

מאחלת לכן תמיד את כל האושר והאהבה! כל ילדה היא שיר מיוחד כל ילדה היא שיר עוד בלי מנגינה כל ילדה היא שיר שהטבע ברא ועכשיו הוא מלחין את חייו בשירה. אעזור לכן לבנות את ניגון חייכן שתדענה לכוון את צליל מיתרי חייכן שתדענה לנגן את מיטב לחניכן.

 

כל ילדה היא שיר להוריה מתנה אם רק נדע להאיר את דרכן נכונה כל ילדה יש לה קסם מיוחד שאין לאף אחת. אבל - עם כל הקושי וכל ההרגלים החדשים, אין כמו החיוך המתוק, ומבט תמים.

 

כמו הצלילים שבוקעים מהיצור הקטן והפכתן אותי לאמא הכי מאושרת בעולם. תמיד אאחל לכן את כל האושר שבעולם, שתנוחו כמה שיותר ותהנו מכל שניה. שתגדלו תמיד באהבה והרבה חום אימהי, צמחתן וגדלתן בתוכי, נתתן חיים לאדמה עייפה בקעתן אל העולם מתוכי כשאור מבצבץ סביבכן ובו ברגע ידעתי היום אני כל עולמכן אתן האושר שלי, האור בחיי מקור גאוותי, בבת עיניי פרי של אהבה, נוצרתן בדמותי. משהוא בפניכן מזכיר לי את ילדותי תנועותיכן, תוויך פניכן עוצרות נשימה כשאתן פוקחות עינייכן אני רגועה החיוך שלכן נותן לי כוח לעוד יום חדש וכל מה שיש לי לכן הוא מוקדש.

 

 לשליחת סיפורי לידה

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה