מה קונים לילדים לפסח

אז מה תקנו לילדים שמצאו את האפיקומן? יש לנו המון הצעות בשבילכם
|
הדפס
|
שמור

כולנו מכירים את הלבטים לגבי קניית מתנות לילדים לחג. הרבה שיקולים נכנסים למשוואה: מחיר, איכות, משהו שהילד יאהב, משהו שיעסיק את הילדה בחופשה וכן הלאה. אז מה אפשר לקנות וכמה זה עולה לנו?

צילום: יחסי ציבור

כדי לעזור לכם לקבל החלטה, הכנו לכם רשימה מגוונת של מתנות מומלצות של יצרנים ויבואנים שונים. אנחנו כמעט בטוחים שתמצאו פה מתנה לכל אחד מהילדים, קטנים או גדולים.

 

"פליסקול" פילפילון מקפיץ כדור

פילפילון
פילפילון סגול, די רך ובלתי צפוי לחלוטין! טען את הכדורים הצבעוניים והילדים יגלו לאחר זמן קצר שהחבר ה"לחיץ " החדש שלהם מקפיץ כדורים החוצה. הצעצוע מפתח מוטוריקה עדינה ולמידה קוגנטיבית. מתאים לגיל 18 חודשים ומעלה. המחיר 96 שקלים.


רצפים – משחק של רצף פעולות וכיוונים

רצפים
במשחק 6 סיפורים שונים המחולקים כל אחד ל-5 תמונות מרהיבות מעולמן של דמויות דיסני. משחק התאמה חינוכי המפתח את הדמיון ואת החשיבה הלוגית דרך עולמן המרתק והקסום של דמויות דיסני הילדים ילמדו לסדר את התמונות ע"פ רצף התרחשויות הגיוני. תוך כדי בניית הרצף מתרגל הילד את כישוריו בהבעה עם המון דמויות ויצירתיות לפי סדר ההתרחשויות בתמונות הסיפור. במשחק 6 סיפורים: מיקי מאוס ופלוטו טסים לחודש, מיקי מאוס ופלוטו קוטפים ירקות בשדה, מיקי מאוס וגופי משחקים כדורגל, מיקי מאוס וגופי שותלים שתילים בגינת הירק, מיקי מאוס ומיני מאוס בגן השעשועים, מיקי מאוס בונה בובת שלג. מתאים לגילאי 3 שנים ומעלה. המחיר: 59 שקלים.


פוני מעופף עם כנפיים ססגוניות וחבר טווס

פוני מעופף
פוני קטן וורוד עם כנפים יפות בדומה לנוצות הטווס בערכה. יחד הם נראים מלכותיים במיוחד. פוני קטן עם שיער ארוך גולש שאפשר לסרק, וכנפים מדהימות שבאמת זזות. יחד עם הטווס המרהיב ייצאו להרפתקאות וכיף עם הילדים. לגילאי 3 שנים ומעלה. מחיר 124 שקלים.


פוני אופנה ואביזרים

פוני אופנה
פוני אופנה ואביזרים, דמות פוני מגיעה עם כל מה שצריך. בערכה המאובזרת מסרק, נעלים, סיכות צבעוניות לשיער, שמלה מותאמת עם שובל מעוצב ומלכותי. לגילאי 3 שנים ומעלה. המחיר 144 שקלים.


פלידו מתוקים

פליידו
הילדים מוזמנים לחגיגת שוקולד עם הבצק האיכותי בעולם מבית פלידו. סדנת שוקלד עם פלידו בצבע שוקולד ואביזרים מיוחדים, מכשיר מותאם, תבניות לייצור צורות ופינוקי שוקולד. הילדים מוזמנים להכין כל יום הפתעה מתוקה כיד הדמיון הטובה עליהם עם הכלים בערכה. (הבצק אינו רעיל). לגילאי 3 שנים ומעלה. מחיר 60 שקלים.


בינגו ראשון שלי

בינגו ראשון
משחק התאמה של צבעים ומספרים מ-1 עד 4 המבוסס על משחק המזל הקלאסי של הגדולים. הדמויות המתוקות של "פו הדב" והעיצוב המיוחד של המשחק יגרמו לכם לרצות לשחק ולהינות עוד ועוד בלי להפסיק. במשחק 4 דמויות ממוספרות: פו הדב, אי-אה, חזרזיר וטייגר המופיעות במצבים שונים ובצבע מספר שונה, בכל אחד מלוחות המשחק. הראשון שמילא את כל הלוח או יצר שורה או טור מנצח ומכריז בינגו. בינגו ראשון שלי מבית "קודקוד" מפתח את יכולת ההבחנה החזותית לצד פיתוח מיומניות של יכולת התאמה והבעה בע"פ. לגילאי 4 שנים ומעלה. מחיר: 59 שקלים.


להתחיל נכון

להתחיל נכון
מהיכן מתחילים? מה הצעד הראשון? איך יוצרים קבוצה? איך מרכיבים רצף נכון? קבוצות ורצפים עם מיקי מאוס וחברים ב"להתחיל נכון". מיקי והחברים מגלים שמספרים הם בעצם משחק מאתגר, חינוכי ובו זמנית מהנה במיוחד. המשחק מפתח כישורים קוגנטיביים כמו זיהוי מספרים וצבעים, יצירה ופירוק של קבוצות מספרים, בניית רצף מספרים וחשיבה לוגית. הילדים לומדים להכיר ולזהות בקלות את הספרות מ-1 עד 10. המבנה המדורג של דרגות הקושי מאפשר ליהנות מהמשחק לפי הכישורים המתקדמים של הילד, מראשית לימוד הספרות ועד לחשיבה של תכנון מהלך בסיסי. הלמידה היא חוויתית ומרתקת כך שהילד נהנה מכל רגע ואתם נהנים מהרווח הערכי שבמשחק. לגילאי 4 עד 7 שנים. המחיר 59 שקלים.


חמישה משחקים וחמישה פחים

משחקים בזבל

לגילאי 5 עד 99 שנים יש שורה של משחקי קופסה למשפחה. ממציאת הרומיקוב מגיע עם פיתוח ישראלי חדש ופורץ גבולות בשם "משחקים בזבל". אלה למעשה חמישה משחקים שונים לכל המשפחה עם תובנות סביבתיות. כל משחק במארז פח אשפה מוקטן במחיר 39 שקלים בלבד. "משחקים בזבל" נחשפה לראשונה בתערוכת הצעצועים הבינלאומית בנירנברג וזכתה להצלחה אדירה ולהתענינות של נציגים מגרמניה, אנגליה, צרפת, ארה"ב וקוריאה.


המשחקים מפתחים מודעות לאיכות הסביבה, לפעולת המיחזור, ומגיעים באריזה קומפקטית בדמות פח אשפה, אשר אמורה לקרב את הילדים לנושא המיחזור ואיכות הסביבה. הפחים מגיעים בצבעים שונים ויכולים לשמש גם ככלי לאיכסון עפרונות או צעצועים קטנים אחרים.


מטרת המשחק לאסוף ראשונים 5 מוצרים המתאימים לפח המיחזור שלכם. במשחק 4 כרטיסים של פחי מיחזור: אדום - פלסטיק, צהוב- זכוכית, כחול - נייר, וחום – מוצרים אורגניים. כל משתתף בוחר באחד הפחים המסמל את סוג החומר שאותו הוא מעונין לאסוף ומניחו לפניו.


מסדרים את כל הכרטיסים שפניהם כלפי מטה, מניחים את הזבלול באופן אקראי על אחד הכרטיסים המסודרים בשורות. משתתף בתורו מזיז את הזבלול בטור או שורה שעליהם הוא עומד על הכרטיס, בודקים אם המוצר בכרטיס מתאים לפח הזבל שלנו. אם לא הוא נשאר גלוי במקומו מניחים עליו את הזבלול וממשיכים למשתתף הבא. יצאה משאית זבל? אופסס.... העבירו אותה למקום פנוי. משאית הזבל היא מחסום היא אינה מאפשרת לזבלול לזוז או לדלג מעליה באותו טור/ שורה שבהם היא ממוקמת. זבלול יכול לנוע רק עד המשאית. מנצח: הראשון שאסף 5 מוצרים לפח המיחזור שלו.
איורים דמיונייים מעלים אסוציאציות שונות אצל כל אחד מאיתנו. משתתף בתורו מספר 2 סיפורים קצרצרים שישמעו הכי אמינים, והשאר? מחליטים איזה סיפור הוא אמת ואיזה שקר... אמנות השכנוע? משחק יצירתי במיוחד. מטרת המשחק לצבור את מירב הנקודות במשחק ולגלות מה "מסריח" פה ולא נשמע אמיתי...


כל תור מורכב מ-3 שלבים: השלב הראשון הוא שלב הסיפור: משתתף לוקח קלף ואומר שני משפטים לפי אסוציאציה שהתמונה מעלה בו. משפט אחד אמת ומשפט אחד שקר. כאשר הוא אומר את המשפטים מניח את האסימונים עליהם כתוב אמת או שקר (כשהם הפוכים) על קלף ההצבעה.


לאחר הסיפור מגיע שלב ההצבעה. המשתתפים מניחים את האסימון שלהם ליד המשפט שהם חושבים שהוא שקר. בשלב השלישי והאחרון מתבצע סיכום הנקודות. אחרי שכולם הצביעו חושפים את אסימוני אמת ושקר ומגלים מי צדק בהצבעה. משתתף שצדק מקבל 3 נקודות. משתתף שטעה לא מקבל ניקוד. המשתתף שתורו היה לומר את 2 המשפטים שלו מקבל 3 נקודות. המשחק נגמר לאחר שכל משתתף סיפר 5 סיפורים אמיתיים ושקריים. מנצח המשתתף שזכה במירב הנקודות.


החיים בזבל
פאזל 56 חלקים. מחברים את חלקי הפאזל ומקבלים תמונה "טובעת" בזבל... וגם משחק מדליק. מי ימצא הכי מהר את זבלול עם סירת אוריגמי על הראש, או למשל עם דלי מים סדוק?


מרכיבים בסבלנות ובדיוק רב את כל חלקי הפאזל לתמונת זבל אחת גדולה ומשעשעת. עורמים את כרטיסי המשחק לקופה כשצד האיור כלפי מטה. פותחים קלף אחד, כל המשתתפים מסתכלים בו זמנית בתמונת הפאזל ומחפשים את האיור שמופיע בכרטיס. פרטי הזבל מתחבאים בתוך פאזל ה"חיים" בזבל. לא קל למצוא אותם, לכן צריך להתרכז אבל... להגיב מהר! צדקתם? אתם זוכים בכרטיס. מנצח: המשתתף שזכה ברוב הכרטיסים כשהקופה נגמרת.


זוג או פח
זבלול עומד על הפח וצוחק על כולם: נראה אתכם מוצאים בין שני קלפים משהו דומה או ש... תזהו אותי במצבי השונה כשזבלול יפנה לכם את הגב, חיטפו אותו מייד, ואז נראה מי יצחק אחרון!!! משחק של תגובה מהירה וצחוק בלי הפסקה.
מטרת המשחק לזכות בכמה שיותר קלפים. בכל תור מוציא מנהל הקופה 2 קלפים, כל המשתתפים מסתכלים בו זמנית ומחפשים פריט זהה בשניהם. המשתתף הראשון שמצביע על הפריט הזהה זוכה בקלפים. בתחילת המשחק מציבים את חתול זבלול על הפח, אם זיהיתם אותו באחד הקלפים הפתוחים, מהר מאוד חטפו אותו מעל הפח. הצלחתם וגם צדקתם? זכיתם בקלף ואז מחזירים את זבלול לשמור על הפח. מנצח – המשתתף שזכה ברוב הקלפים.


נתקעת הפסדת
החתול זבלול משחק בפחי הזבל ומוצא זוגות חפצים למיחזור. זהירות! תוך כדי שוטטות הוא עובר מיד ליד, בטעות נתפסתם עם זבלול בפח בסוף המשחק? אתם... מפסידים. מטרת המשחק להוריד כמה שיותר זוגות קלפים ולהפטר מהקלף המיוחד של זבלול. עליכם לנסות להפטר ממנו ולגרום למשתתף משמאלכם לבחור בו. המשתתף האחרון שנשאר עם הקלף המיוחד של זבלול – מפסיד. וכל השאר? צוחקים... ומנצחים. כל המשחקים בסדרה במחיר של 39 שקלים.


שיא חדש – משחק אסטרטגיה קצר

שיא חדש
בני 6 שנים ומעלה יהנו מספידי מקוין ופרנצ'סקו ברנולי, שתי מכוניות המירוץ המפורסמות מהסדרה CARS מבית היוצר של דיסני, פיקסאר. כל אחד מהם עקשן אבל פיקח ושניהם רוצים להיות האלופים במירוץ בינלאומי ולקבוע שיא חדש. בסוף יש רק מנצח אחד!. משחק עם הרבה מחשבה, תכנון מהלכים ואפילו תרגיל זיכרון. כל משחק שונה ומהנה מקודמו וכל מהלך מתוכנן בקפידה. מטרת המשחק להיות הראשון ש-5 מכוניות המירוץ שלו "שולטות" במרכז "הזירה". איך? מאוד פשוט, אבל חכם. הטריק הוא לזכור האם הכלי המוסתר בערימה הוא ספידו או פרנצ'סקו?! המשתתף הראשון שחושף 5 מכוניות שלו בזירה – הוא המנצח. המחיר 59 שקלים.


מונופול מיליונר

מונופול מיליונר
בהמשך למשחק המונופול המקורי, אחד המשחקים הנפוצים ביותר בעולם, מגיע עכשיו משחק נוסף בסידרה: המיליון הראשון מנצח. המשחק המקורי פותח ע"י צ'רלס דארל בשנת 1934, באותה תקופה היה דארל מובטל וגילף בעצמו את כלי המשחק. המשחק הוצע לאחים פרקר ונדחה על ידם בגלל 52 טעויות תכנון, דארל לא נסוג והתחיל לייצר ולשווק את המשחק בעצמו. לאחר שהמשחק הצליח מאוד האחים פרקר חזרו מסירובם ורכשו את זכויות המשחק.
בגרסת המיליון הראשון משחקים מהר יותר עם כרטיסי מזל על כל נכס, ומשדרגים את כלי המשחק בהתאם לקצב ההתעשרות ולסגנון החיים שלנו. מטרת המשחק להיות המשתתף הראשון שיש בבעלותו מיליון כסף מונופול במזומן.
שלא כמו במשחק מונופול קלאסי, אין צורך לגרום לכולם לפשוט את הרגל. העיקר להרויח מיליון כסף מונופול הכי מהר שאפשר. על כל נכס יש כרטיס מזל בתחילת המשחק. קלפי לייף סטייל הם הפתעות קטנות למיליונרים. נחתתם על משבצת לייף סטייל הרימו קלף מתאים ותיהנו מההזדמנות, אולי החלום שלכם עומד להתגשם. המחיר 159 שקלים.


מונופול בוטיק

מונופול בוטיק
במקביל למיליונר המהיר, הושקה גירסה בוורוד מעוצב לבנות בגיל 8 ומעלה ובה מסע קניות מיוחד. ה"בתים" המוכרים מהמשחק הקלאסי הפכו לחנויות בוטיק, המלונות הפכו ל"קניונים", במשחק עסקים קטנים עם שמות חדשים: הספא של מעין, הגלידריה של גילי, האקססוריז של פז, התכשיטים של עדי ועוד ועוד... מהלך המשחק בדיוק כמו במונופול הקלאסי. המחיר 159 שקלים.

 

גע גע פוף - בובה בלה

גע גע פוף - כרית ברווז מבובה בלה‎
"גע גע מי זה בא? אמא אווזה. התדעו מי אני? מלכת האווזים אני.." חברת בובה בלה החליטה לייצר פוף חדש ומקסים מעין כרית ברווז לילדים בגודל 45/55 סנטימטר. הילדים יוכלו לרכב ולהשתולל על הברווז החמוד או סתם לשבת עליו בזמן משחק או בשעת סיפור לפני השינה. מתנה נהדרת לגילאי שנה עד ארבע ותוספת מקסימה לחדר הילדים

 

שרון זיטלבך, הבעלים של החברה: "אני מאמינה בדימיון ויצירתיות של ילדים ולכן אני מעצבת עבורם מוצרים מקוריים המאפשרים משחק מגוון ועשיר. אני מאמינה בשמחה ובהנאה שצבע ומרקם יכולים לייצר ולא מוותרת על האיכות והמגע המלטף בכל מוצר שלי. אני מאמינה בקסם ובתמימות של הילדות. אני רואה בה יופי ראשוני ואמת נקיה מגינונים ומחויבויות. אמת פשוטה. הניסיון שלי בגידול ילדים ובהתבוננות בעולמם המקסים דרך משקפים של אמא ושל מעצבת, מביא אותי ליצור עבורם מוצרים שימושיים, שיכולים ללוותם לאורך זמן, לחבק לסקרן ולעודד התפתחות. "
המחיר: 270 שקלים. המוצרים של בובה בלה נמכרים בחנויות בוטיק לתינוקות וילדים ברחבי הארץ ובחו"ל.

 

מבשלים, כותבים סודות, מציירים ומדביקים


חברת "פלפוט" שמייצרת ומשווקת אלפי פריטים של עשרות מותגים שילדים אוהבים מציעה מיגוון מתנות שיכולות לפתור את דילמת המתנות. מניסיוננו, המוצרים באיכות גבוהה, ובסביבה שלנו, עם ילדים אישיים ועם חבריהם, עוד לא שמענו תלונות על המוצרים שקיבלו במתנה. 


סודות מתוקים

עם טרנד הבישול המתגבר שגם נכנס לתחום הילדים, הושקה סדרה נחמדה של מוצרים של של הקונדיטורית קרין גורן, שילדים מכירים ואוהבים מתוכניותיה בטלוויזיה ומספרי האפייה שלה "סודות מתוקים". על גבי כל אחד מהמוצרים מופיעים מתכון. רעיון בהחלט נחמד.

 

אז מה יש בסדרת קרין גורן
סדרת קרין גורן
סט "סוד מתוק": מחזיק סירים + כפפה עם מתכוני רטבים. מחזיק הסירים: רוטב טופי מהיר, על הכפפה: רוטב שוקולד מושחת. מחיר הסט: 19.90 ₪.

סינר בד מעוצב עם מתכון של עוגת שוקולד חמה. מחיר מומלץ 59.90 ₪.

פנקס לרשימות/תזכורות עם מגנט להצמדה על משטח מתכת כמו: המקרר או דלת הכניסה לבית, 
מחיר מומלץ כ- 14.90 ₪.

 

קרין גורן : "קניות של מוצרי נייר זה אחת האהבות הגדולות שלי. זה המרכיב השני בסעיף ההוצאות שלי, יש לי מחברת מיוחדת למתכונים וניסיונות, עוד אחת למשפטים שאני אוספת מספרים. יש לי שני יומני שנה (אחד לא מספיק לי...). לכל צ'ק או חשבונית אני מצרפת נייר מכתבים ושמה במעטפה מיוחדת (גם אם אני מביאה אותן באופן אישי - עם עוגה, כמובן). כשפלפוט פנו אליי כדי לעשות יומנים ומחברות משלי - זה סוג של הגשמת חלום".

ישנו גם אוגדן לשמירת מתכונים בחלוקה לנושאים, מחברת עם כריכה קשה לרישום מתכונים, מחזיק סירים, סינר מקסים עם מתכון עוגת שוקולד ועוד. 

 

 

תמונות לבד לצביעה עם מותגים חמודים

 

סט תמונות לבד לצביעה הכולל 8 תמונות לבד וטושים לצביעה במותגים האהובים על הילדים: בוב ספוג, מיני מאוס, הלו קיטי ודרדסים. מחיר מומלץ 29.90 ₪

ערכת ציור על קנבס - רק לצבוע ולתלות - כוללת תמונות קנבס של המותגים המובילים: דיסני, הלו קיטי, בוב ספוג, דרדסים באטמן ועוד. בגב כל תמונה - ערכת הצבעים והמכחולים הנדרשים לצביעת התמונה. התמונות נמכרות במספר גדלים ומחיריהם לצרכן: 50- 30 ₪.


KIDDO - פלפוט משיקה מוצר חדש – ישן חוברות צביעה ויצירה.
הסדרה כוללת כ-30 חוברות בנושאים שונים ומגוונים:
חוברות עם דפי מדבקות נוצצות ביניהם: ארמון נסיכה, חיות ועוד במחיר 19.90 ₪
חוברות ציורי קסם: מקשקשים עם עפרון ומגלים תמונה לצביעה מחיר מומלץ 12.90 ₪
חוברות עם שעשועים: מבוכים, תשבצים, גן חיות, צביעה לפי מספר ועוד מחיר 12.90 ₪

 

ספר זכרונות

זכרונות - מתברר שגם בעידן האינטרנט והפייסבוק עדיין יש לילדים ובני נוער צורך לתת ביטוי לרגשותיהם ואירועים שהשפיעו עליהם בספר זיכרונות אישי ולא במרחב הציבורי של הפייסבוק. "פלפוט" השיקה סדרה של ספרי זכרונות בקופסה מנגנת במותגים אהובים במגוון עיצובים וצורות. בראץ', שילגיה, קומיקס, דרדסים, טינקרבל, מיני מאוס. מחיר מומלץ 39.90 ₪.

 מארז זכרונות

 

קולקציית מארזים מעוצבים של ספרי זכרונות בצירוף מוצרים נוספים של המותג "הלו קיטי", החתולה המתוקה שכבשה את ליבנו, מותג הנערות והנשים המוגדר כמספר 1 בעולם עם מחזור מכירות של 6.5 מיליארד דולר.
בקולקציה מגוון מארזים מעוצבים: ספר זיכרונות ועט בקופסא כ-15.90 ₪, ספר זיכרונות וסט כתיבה במזוודה כ-46.90 ₪, ספר זיכרונות ונייר מכתבים בקופסא כ-27.90 ₪, ספר זיכרונות ומעמד לכלי כתיבה כ-49.90 ₪, ספר זיכרונות, פנקס ועט בקופסא כ-29.90 ₪, ספר זיכרונות עם תמונה בקופסא כ-36.90 ₪, 3 פנקסים בכריכה מגנטית כ-19.90 ₪, ספר זיכרונות ואלבום תמונות בקופסא כ-59.99 ₪.
ספרי זכרונות ממותגים עם מנעול במותגים: מיני מאוס, פו הדב, בוב ספוג, גאליס, דרדסים, הלו קיטי, אנגרי בירדס ומותג חדש מספרד קוקוקסומוסו. מחיר מומלץ כ-27.90 ₪


מארזי צביעה והדבקה ממותגים: אלבומים הכוללים דפים מאויירים לצביעה והדבקה, מדבקות סול, לוח מדבקות עם דמויות וסט של טושים צבעוניים. נמכרים במותגים המבוקשים ביותר: אנגריבירדס, הלו קיטי, מיני, ברבי, נסיכות, בוב ספוג ודרדסים. מחיר מומלץ כ- 34.90 ₪

אלבומים

אלבומי עיצוב בשלל נושאים ומותגים לבנים ולבנות, בערכה דפי שבלונות, מדבקות ודפים מאויירים לצביעה והדבקה. מחיר מומלץ כ-39.90 ₪
דליי פח קטנים ממותגים: קומיקס, בראץ, אנגרי בירדס, פיניאס ופרב, מיני מאוס, הלו קיטי, דרדסים ושיפוורלד. מחיר מומלץ לצרכן כ-15.90 ₪.

עטים בשבעה צבעים

עט - 7 צבעים : עט ממותג הכולל 7 צבעים שונים בכל לחיצה ניתן להחליף בין הצבעים וכולם יחד בעט עם אחת הדמויות האהובות. מיני מאוס, הלו קיטי, קומיקס, פו הדב, פינס ופרב, דרדסים, אנגרי בירדס ושיפוורלד. מחיר מומלץ לצרכן: כ- 7.90 ₪.
שקיות פפיון יוקרתיות למתנות ב-3 עיצובים מרהיבים
שקית קטנה 16*12.5 מחיר מומלץ כ-3.90 ₪, שקית בינונית 27*19 מחיר מומלץ לצרכן כ-4.90 ₪, שקית גדולה 32*25 מחיר מומלץ לצרכן כ-6.90 ₪.
את מוצרי פלפוט ניתן להשיג ברשתות המובילות ובחנויות למכשירי כתיבה ומתנות.


מיכל הקטנה
גם מיכל הקטנה מגיעה לארגז המתנות של פסח. המיתוג של מיכל מביא עכשיו ספר, דיסקים, מוסיקה, תיק גב לגן, בובה ועוד.

ביקורת: הנסיינית הקטנה שלנו התאהבה עוד לפני שהצליחה לשים יד על המוצרים. האפשרות לגעת בתמונות, לשים דברים בתיק, קסמה לה כי היא חשה הזדהות עם הדמות. היא קודם כל התלהבה מהבובה שיחסית גדולה ורכה למגע.


שורה של מוצרים מגיעים בחבילות:

הספר

הספר "אני מיכל הקטנה" הוא ספרה הראשון של כוכבת הילדים מיכל הקטנה, ובו היא מזמינה את הילדים למסע מופלא בין סיפוריה, המתארים התרחשויות יומיומיות ומשלבים ערכים שכל הורה ישמח להקנות לילדיו: אומץ, כוח רצון, נתינה, דבקות במטרה, חברות ואהבה. הספר מלווה באיורים של יזהר שקדי שנעשו על פי תמונות. 'אני מיכל הקטנה' מכיל 12 סיפורים קצרים מחיי היומיום שכל ילדה וילד מכירים ואוהבים. קהל היעד הוא ילדים עד גיל 8. המחיר 69 שקלים. הספר מכיל כמה סיפורים קצרים, חינוכיים, ובסופו מכתב של מיכל הקטנה אל הילדים, ובו היא מודה להם על האהבה שלהם אליה ומספרת שהספר הוא הגשמת חלום שלה. הספר היה הצלחה.

מיכל הקטנה: דיסק כפול
דיסק כפול: מיכל הקטנה רוצה להיות גדולה (DVD באורך 120 דקות). המארז כולל שני דיסקים ובהם עשרה פרקים מהסדרה המרתקת והמצליחה "מיכל הקטנה רוצה להיות גדולה". למיכל הקטנה אין סבלנות לחכות עד שתגדל והיא רוצה לעשות הכול בדיוק כמו הגדולים - לשתות קפה, להישאר ערה עד מאוחר ועוד, אך כשהיא מנסה לחקות את אבא ואמא היא מגלה שלהיות גדולה זה די קשה ומעייף, ושהרבה יותר כיף להישאר בדיוק כפי שהיא – מיכל הקטנה. 'מיכל הקטנה רוצה להיות גדולה' הינה סדרה צבעונית, תוססת ומלאה בהומור ובמסרים חינוכיים וכוללת שירים מקוריים ומחודשים. מיועד לבנות עד גיל 8 והמחיר 49 שקלים. הדיסק סיפק שעתיים של הקשבה ללא הפסקה.

מיכל הקטנה בארץ האהבה
מיכל הקטנה בממלכת האהבה (DVD באורך של כ-75 דקות) ביום בהיר אחד זה קרה, והמלכה פלסטלינה החליטה לבטל את האהבה בממלכתה ובעולם כולו. 'איך אפשר בלי לאהוב?', שאלו כולם. מיכל הקטנה נרתמת למשימה ויוצאת למסע רצוף במכשולים ובסופו היא מגיעה לארמון קסום, בממלכת האהבה, שם היא מגלה את החדר הסודי, בו טמון סוד האהבה והמפתח ללבה של המלכה. 'מיכל הקטנה בממלכת האהבה' הוא מחזמר רב משתתפים, עליו מנצחת בכישרון ובחן רב מלכת הילדים, מיכל הקטנה. בהשתתפות: מיכל הקטנה, עדי ביטי (בי"ס למוסיקה), פזית ירון-מינקובסקי, מתי אטלס. מיועד לגיל עד 8 והמחיר 39 שקלים. גם כאן הקהל היה מרותק, שבוי בעלילה.

בובת מיכל הקטנה
בובת מיכל הקטנה היא שובת לב ולבושה בדיוק כמו מיכל הטלוויזיונית. אפשר להתאהב בה ממבט ראשון ולשחק איתה גם מחוץ למיטה. מיועד לילדות עד גיל 8. המחיר 70 שקלים. הבובה גדולה, יש מה לחבק, והיא רכה כך שאפשר לישון איתה. הנסיינית שלנו שאלה מדוע אי אפשר להכניס את היד פנימה כמו בבובות כפפה ולהניע את הראש והרגליים. הנסיינית חושבת שהיא בובה יפה וצריך לראות איך היא תשרוד, ואיך אפשר לנקות אותה.

 תיק מיכל הקטנה

תיק של מיכל הקטנה הוא קליל, מרווח ונוח לנשיאה. אפשר להכניס לתוכו לא רק את הבובה של מיכל הקטנה אלא גם את הספר ויתר המארזים, או לחילופין ספרים, בגדים וסנדוויצ'ים לגן או לטיול עם המשפחה. התיקים מגיעים בשני צבעים – כחול לבנים ו-ורוד לבנות. מחירו 80 שקלים. בדקנו את התיק: חביב מאוד, בצבעים עליזים ונוח לשימוש. התיק קל משקל, יש בו תא גדול עם די מקום לבגדי החלפה ונשנוש לילדה, והתא הקטן גם הוא די מרווח, מספיק להכניס כמה דברים קטנים ויש שני תאים בצדדים לבקבוקי שתייה. הנסיינית שלנו אהבה מאוד את התיק ומצפה ללכת איתו לגן. היא נטשה ברגע את התיק הישן שלה לטובת החדש.

 

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה