להוציא את הדאגה מהאוזניים

מותג אמריקני מגן על אוזני הילדים מעוצמות שמע גבוהות באוזניות
|
הדפס
|
שמור

מודאגים מנזקים העלולים להיגרם לאוזניים העדינות של הילדים מעוצמת השמע באוזניות? ליין האוזניות החדש JBuddies מתוצרת Audio JLab האמריקנית מבטיח כי עוצמת הקול מגיעה רק לרמות הבטוחות עבור הגיל הרך (מגיל 6) או גיל העשרה. 

 

צילום: יחסי ציבור

אוזניות JBuddies אינן מאפשרות הגברת עוצמת המוזיקה מעבר ל-85 דציבלים ובכך שומרות על אוזני הילדים מפני פגיעה. 85 דציבלים כרף עליון נקבעו על ידי המכון הלאומי לבטיחות ובריאות בארה"ב. את האוזניות לילדים השיקה בישראל ביקונקט טכנולוגיות, המתמחה בייבוא, שיווק והפצה של מוצרים מעולמות הטכנולוגיה והאביזרים.

האזנה לעוצמה גבוהה יותר יכולה לגרום נזק לשמיעה אצל פעוטות, ילדים ובני נוער אפילו אם היא נעשית רק למספר דקות. בנוסף ישנה המלצה להגביל את שעות האזנה למוזיקה עד 8 שעות ביום כשהמדד להאזנה נכונה מתבצע אם הילד יכול לשמוע את ההורה שלו שעומד במרחק של זרוע ממנו.


לדברי מנכ"ל ביקונקט רונן ברקוביץ, "בתקופת הקורונה חלה עלייה משמעותית של כ- 200% ברכישת אוזניות. מאות אלפי ילדים עברו ללמוד מהבית והם זקוקים לסביבה שקטה ללמידה מצד אחד, אך שתגן עליהם מצד שני. JBuddies החדשות מעניקות לילדים אוזניות בטוחות, מעוצבות, שניתנות להתאמה לאורך השנים ובמחיר משתלם".


אוזניות ה- JBuddies מגיעות בשלל צבעים, עם אפשרות הגדלת הקשת כדי להתאימה למגוון גדלי ראש, וכך יכולות האוזניות "לגדול עם הילד/ה". 


 Jbuddies Folding הן אוזניות חוטיות מתקפלות לפעוטות מגיל שנתיים עם הגנת שמיעה. הן מגיעות עם סט מדבקות לגב כרית האוזן. בטוחות לשימוש ומותאמות לילדים עם הגבלת עוצמה ל-85db. מתאימות לחיבור לטלפון נייד, נגני מדיה, מחשבים ניידים, מכשירי DVD ועוד.


האוזניות מותאמות לגודל ראש קטן, וניתנות לכיוונון והתאמה אישית. הן כוללות כריות אוזניים רכות המגינות על האוזניים ומאפשרות נוחות מירבית לזמן ממושך.סט מדבקות תלת מימדיות יאפשר לילד/ה שלכם להתאים לעצמם את המראה הייחודי שלהם. הן מתקפלות למצב קומפקטי המאפשר לקחת אותן לכל מקום בנוחות ובקלילות. כיוונון עוצמת השמע נעשה דרך גלגל ייעודי מסביב לגב כרית האוזן.  המחיר מומלץ לצרכן: 99 שקלים. 


JBUDDIES Studio הן אוזניות חוטיות מרופדות איכותיות לילדים מגיל 6 ומעלה, במבנה Over the Ear עם הגנת שמיעה. הקשת נוחה ואפשר להתאימה לפי גודל הראש. האוזניות בטוחות לשימוש ומותאמות לילדים עם הגבלת עוצמה ל-85db. האוזניות מתחברות באמצעות כבל ארוך מחוזק למחשב, לטלפון הנייד, לטאבלט או לנגן. שלט הממוקם על גבי הכבל מאפשר מענה נוח לשיחות והעברה בין קבצי מוזיקה. האוזניות כוללות כריות אוזניים רכות המגינות על האוזניים ומאפשרות נוחות מירבית לזמן ממושך. האוזניות קלות מאוד (150 גרם), נוחות לשימוש ממושך, והן מתקפלות למצב קומפקטי המאפשר לקחת אותן לכל מקום בנוחות ובקלילות. מחיר מומלץ לצרכן: 119 שקלים. 


JBUDDIES Studio Wireless הן אוזניות אלחוטיות לילדים במבנה Over the Ear המיועדות לילדים מגיל 6 ומעלה, עם כריות אוזניים מרופדות וקשת נוחה הניתנת להתאמה אישית לפי גודל הראש. בטוחות לשימוש ומותאמות לילדים עם הגבלת עוצמה ל-85db. האוזניות הללו מציעות משך שימוש אלחוטי של יותר מ-24 שעות ללא צורך בטעינה. בנוסף, הן מציעות חווית האזנה משותפת לשני ילדים באמצעות מתאם שמע המחבר 2 אוזניות זו לזו, כך שהילדים יכולים לצפות יחד בסרט או להאזין יחד למוזיקה, לשיעור זום או לפודקאסט. האוזניות מתחברות בקלות לסמארטפון, לטאבלט או לכל מכשיר אחר תומך בלוטוס. וכן מאפשרות חיבור חוטי באמצעות כבל אודיו המצורף לערכה לכל התקן בחיבור 3.5 מ"מ. מקשי השליטה בעוצמה, בהעברת שירים ובמענה לשיחה  ממוקמים בנוחות על גבי האוזניה לתפעול נוח ופשוט מאוד של כל האפשרויות. האוזניות כוללות כריות אוזניים רכות המגינות על האוזניים ומאפשרות נוחות מירבית לזמן ממושך. האוזניות קלות מאוד, פשוטות לשימוש, והן מתקפלות למצב קומפקטי המאפשר לקחת אותן לכל מקום בנוחות ובקלילות. מחיר מומלץ לצרכן: 169 שקלים. 


JBUDDIES Play הן אוזניות גיימינג אלחוטיות לילדים מגיל 6 ומעלה, עם מיקרופון בום נשלף לשיחות ולצ'אטים ועד 22 שעות שימוש רציף בטעינה אחת. מתאימות לשימוש עם מחשב, סמארטפון, נגני מדיה וקונסולות משחק. בטוחות לשימוש ומותאמות לילדים עם הגבלת עוצמה ל-85db. אלו אוזניות רב שימושיות המתאימות הן למובייל והן למגוון קונסולות משחקים כגון: PS, XBox, Switch, PC/Mac. הן מתחברות בצורה אלחוטית עם Bluetooth 5.0 לטלפון הנייד או לקונסולה (ניתן להתחבר גם באמצעות כבל אודיו המצורף לערכה). פרופיל הסאונד של האוזניות מותאם לגיימינג עם עכבה נמוכה במיוחד (60ms) ותדרים בינוניים-גבוהים מועצמים לסאונד צלול עם יכולת התמצאות טובה יותר במרחב.


תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה