החלקת שיער במינימום נזק

הושק בישראל Dyson Corrale מחליק השיער עם פלטות הגמישות וחום נמוך
|
הדפס
|
שמור

אחרי שכמעט ניצחה את המלחמה באבק, חברת דייסון מחזקת את אחיזתה בעיצוב השיער, כשהיא מסתמכת על מנוע קטן ויעיל שפותח עבור השואבים, והוסב לייבוש ועיצוב שיער. השבוע הושק בישראל Dyson Corrale, מחליק שיער אלחוטי מתקדם, עם פלטות גמישות וחום נמוך, המקטין את הנזק הנגרם לשיער בזמן החשיפה לחום גבוה. מחיר המחליק בישראל 2,290 שקלים.  מחיר השקה מיוחד 2190 שקלים עד סוף ספטמבר.

 

מחליק ייחודי זה, המתאים לכל סוגי השיער, כולל גם טכנולוגיית בקרת חום חכמה, השומרת על טמפרטורות מדויקות. דייסון מבטיחה שהפטנט הייחודי של פלטות גמישות מבטיח איסוף טוב יותר של השיער בזמן פעולת ההחלקה. ההחלקה גורמת למחצית מהנזק לשיער לעומת מחליקים מהדורות הקודמים. יתרונן של הפלטות המתכווננות הוא יכולתן להפעיל חום ומתח אחידים לכל אורך השיער – בכל משיכה של המחליק – ולגרום לפעולת החלקה מהירה ומדויקת יותר, תוך הפחתת ההסתמכות על חום. 


הפלטות הגמישות הייחודיות של מחליק Dyson Corrale תוכננו לקבץ ולאסוף את השיער טוב יותר, ולכן מאפשרות למשתמשים שליטה רבה על תוצאות העיצוב. ככל שהפלטות מותאמות לשיער, הן מפעילות מתח בצורה אחידה יותר ומפסיקות את תופעת הקצוות הקופצים. שליטה זו מאפשרת הסתמכות מופחתת על חום, במחצית מהנזק הנגרם משימוש במחליקים רגילים. כדי ליישר שיער, נדרש שילוב של חום, מתח ובקרה. חום, לשבירת קשרי המימן בשיער, מתח ודחיסה לעיצוב מחדש של קשרים אלו ובקרה בכדי ליישם חום ומתח באופן שווה. הבדיקות המקדימות של דייסון הבליטו את העובדה שמחליקים עם פלטה שטוחה יכולים להפעיל חום ומתח רק על החלק העבה ביותר של השיער. המשמעות היא שלכיוון קצה השיער, יש קצוות רופפים שאינם מטופלים או נמתחים ולכן קופצים החוצה ונאספים בחזרה רק באמצעות משיכות חוזרות ונשנות של המחליק. משיכות אלו גורמות להפעלת חום קיצוני על השיער, ולהפחתה בחוזק, בברק ובצבע.


המחליק מגיע לטעינה מלאה תוך 70 דקות ומספק עד 30 דקות של עיצוב. הצבת המחליק בעמדת ההטענה הארגונומית במהלך עיצוב השיער או חיבור כבל הטעינה המגנטי מספקת מצב טעינה משולב לעבודות סטיילינג ממושכות יותר.

דייסון חוקרת את נושא החלקת השיער קרוב לעשור. החברה השקיעה מעל 100 מיליון ליש"ט במעבדות שיער ברחבי העולם ומעסיקה אלפי מדעני שיער, מהנדסים ואנשי מקצוע מהתחום. צוותי מומחים אלו חקרו בפירוט את הנושא: החל ממבנה השיער ועד לדינמיקת זרימת האוויר במכשירים, תוך הבנת הנזק התרמי, המכני והכימי – וההשפעות הנלוות שלהם על בריאות השיער. מחקרים אלה הביאו לפריצות דרך טכנולוגיות בתחום ייבוש ועיצוב השיער עם מייבש השיער -Supersonic , ומעצב השיער Airwrap. 


המחליק הנטען מצויד בסוללות ליתיום-יון עם ארבעה תאים, המספקת ביצועים משופרים למכשירים אלחוטיים. בגלל מגבלות של חברות התעופה, החוששות מדליפה והתלקחות של סוללות ליתיום במכשירים, הותקן במכשיר ההחלקה ״מצב מטוס״ להגברת הבטיחות, ולכן מותר לשאת אותו למטוס במטען היד. 


למחליק  שלושה מצבי הגדרת חום – 165, 185 ו-210 מעלות צלזיוס. מינעד זה מאפשר להתאים את עוצמת החום  לסוג השיער ולסגנון העיצוב הרצוי. מדעני השיער של דייסון גילו שלמרות שמצבי הגדרת טמפרטורה קיימים ברוב המחליקים הרגילים, הטמפרטורה המועברת בזמן אמת מהפלטות יכולה להשתנות באופן משמעותי מכיוון שהאלמנטים בתוך המחליק מגיבים למקור המתח. חיישן פלטינה מודד את הטמפרטורה 100 פעמים בשנייה. טכנולוגיה זו מתקשרת עם מיקרו מעבד אשר שולט במערכת החימום שמספקת חום מדויק ואמין.


 
תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה