מתכוננים לחורף

הכינה נחמה לא נחה בחורף וזו גם העונה של כאבי גרון ושלשולים, אז מה עושים?
|
הדפס
|
שמור

החורף עוד רגע כבר כאן וזה בדיוק הזמן להצטייד בתכשירים למניעה ולטיפול ב"מתנות" הלא נעימות שהעונה הזו מביאה לנו בכל שנה.

צילום: יחסי ציבור

בנוסף לתרופות הסבתא שכולנו כבר מכירים, כדאי גם להצטייד בתכשירים שעשויים לעזור במניעה ובטיפול בכאב גרון, שלשולים וכן בתופעת הכינים.

 

הפעם נציג לכם שלושה תכשירים של קבוצת לפידות:

כאב גרון: ספיד גרון לילדים - תכשיר חדש שמטרתו לסייע בטיפול בכאבי גרון בילדים מגיל 3 ומעלה. לדברי היצרן, התכשיר מקל על הכאב והגירוי וכן מסייע בעצירת הזיהום. מכיל גליצרול, דבש, מים, פרופוליס, תמציות סמבוק שחור, גפן וסויה. טעמו מתקתק. מחיר: 54.90 שקלים. ניתן לרכוש בקופ"ח, ברשתות הפארם ובבתי המרקחת הפרטיים.

אזהרה: אסור לתת את התכשיר לילדים מתחת לגיל 3!


שלשול: טקסטן - תכשיר המשמש לשיקום התפקוד הפיזיולוגי של דפנות המעי וסיוע בשליטה והפחתת תסמיני שלשול. מתחיל לפעול כ-12 שעות לאחר הנטילה הראשונה. מכיל ג'לטין טנאט. כיצד משתמשים? מינון תלוי גיל, בהתאם להוראות היצרן. ניתן להוסיף את האבקה למזון או לערבב במעט חלב, מיץ או מים. יש לערבב היטב ולצרוך מיידית.

לא מחליף את הצורך בהתייעצות עם רופא הילדים שלכם, וחשוב לוודא שהילד אינו מתייבש עקב השלשול. מחיר: 79.20 שקלים. ניתן לרכוש בקופ"ח, ברשתות הפארם ובבתי המרקחת הפרטיים.

 

כינים: ריזאלטס סטופ - הוא תכשיר חדש בסדרת ריזאלטס, המשמיד כינים וביצים באמצעות טכנולוגיה חדשה בשם Neem Tech המבוססת על תמצית המופקת מעץ הנים (אזדרכת הודית). כמו שבטח כבר גיליתם, הכינה נחמה וחבריה לא נחים גם בחורף. לטענת החברה, התכשיר משמיד את הכינים ואת הביצים בטיפול אחד בלבד. מתאים לילדים מגיל שנתיים ומעלה. מחיר: 89.90 שקלים. ניתן להשיג ברשתות הפארם ובבתי המרקחת הפרטיים. 

 

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה