כרית חימום מחבקת

לקראת החורף אפשר להצטייד בכרית חימום חשמלית ולשכוח מהמיקרו
|
הדפס
|
שמור

חברת Liberty השיקה את "חיבוקי" – כרית חימום נטענת עם כיס חימום מיוחד לכפות הידיים. זהו דור המשופר של בקבוקי החימום ללא צורך במילוי או בהחלפת מים. 

כל שצריך לעשות הוא לחבר לחשמל כ-10 דקות באופן פשוט ביותר, הטעינה מהירה והחיבוקי שומר על החום זמן רב ביותר (בין 2-5 שעות שימוש!!!). הכרית שומרת חום לאורך זמן ע"י סוללה ונוזל שאטומים בו ובעל מגע קטיפתי.

החיבוקי בעל תקן אירופאי ובטוח לשימוש ילדים וקשישים ומצוין לחימום הגב, הצוואר והרגליים ומרגיע כאבים בכל ימות השנה. לחיבוקי כיס פרוותי מפנק אליו משחילים את כפות הידיים הקפואות ומתחממים בהנאה בבית או במשרד.


איך משתמשים?
1. מחברים את חיבוקי לחשמל למשך 10 דקות. לאחר הטעינה ניתן לנתק מהחשמל ולקחתו לכל מקום. הבקבוק חוסך בחשמל ושומר על החום עד 5 שעות. אם שכחתם את המכשיר בחשמל, אל דאגה - הטרמוסטט ידאג להפסיק את החימום. 


2. יש לשים את הכרית ואת המטען על משטח ישר, יבש ויציב בלבד כאשר השקע פונה כלפי מעלה. יש לפתוח את מכסה הפלסטיק ולהכניס את התקע של המטען לשקע הנמצא על הכרית ורק אז לחבר את כבל המטען לשקע חשמלי בטיחותי ומותקן כהלכה. נורית חיווי אדומה תדלק בכדי לסמן שהמוצר במצב טעינה. השימוש בכרית אסור בזמן טעינתה.


3. כאשר הנורית האדומה תכבה, החשמל ינותק באופן אוטומטי וניתן יהיה להוציא את שקע המטען מהחשמל. לאחר מכן, יש להוציא את המטען מכרית החימום ולסגור את מכסה הפלסטיק. כאשר הכרית מתקררת, ניתן לשוב ולהטעינה לפי ההוראות הנ"ל.

 

מחיר החיבוקי: 85 שקלים
להשיג באתר החברה ובבתי מרקחת פרטיים  
טלפון 1-700-702270 

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה
1. בני 25/04/2018, 19:28:49

אחיזת עינים, כבד ולא נוח. תיפעול, ככה ככה.

+ השב