טרולים: אחרי הסרט - אוסף מדבקות

את המדבקות אפשר לרכוש בחנויות ובדואר ולהדביק באלבום
|
הדפס
|
שמור

"טרולים" הלהיט משנות ה-90 חזר עם סרט הרפתקה מונפשת וצבעונית. במרכז העלילה שני טרולים: פופי המנהיגה האופטימית ובראנץ' המבאוס וחובב האבטחה. לאחר שהברגנים – אויביהם המושבעים של הטרולים תוקפים ולוקחים את חבריהם בשבי, שני הגיבורים נאלצים להתגבר על ההבדלים התהומיים ביניהם, לאחד כוחות ולצאת למשימת חילוץ נועזת.

"פלפוט" משיקה את אוסף המדבקות הרשמי של הסרט: מעטפת מדבקות ואלבום + מעטפת מדבקות. כל מעטפת מדבקות כוללת 5 מדבקות צבעוניות, מנצנצות ומדהימות ביופיין. אלבום המדבקות הצבעוני מכיל 32 עמודים המציגים את הטרולים האהובים, תמונות מדהימות מהסרט החדש של הטרולים ובנוסף גם פעילויות כיפיות לאספנים. הילדים מוזמנים לאפות עוגיות מדהימות וצבעוניות כמו הטרולים. בחוברת האיסוף מתכון להכנת קאפקייס שבטוח יעלו חיוך על פני הילדים. לטרולים יש שיער ארוך וצבעוני, המון שמחה וחיוכים. האנרגיות החיוביות שלהם נדבקות (כמעט) לכל אחד שהם פוגשים.


השלמת האוסף: את אוסף המדבקות הרישמי ניתן לרכוש בחנויות רבות ברחבי הארץ. החל מה-1.1.2017 ניתן לשלוח הזמנה אחת של 25 מדבקות בודדות לכל היותר. עלות כל מדבקה 1 ₪, לא כולל עלות משלוח. יש לשלוח את רשימת המדבקות המבוקשות sales@palphot.com בצרוף השם והטלפון של ההורים.


מוצרי טרולס מבית "פלפוט": אלבום + מעטפת מדבקות: מחיר לצרכן 14.90 ₪. מעטפת מדבקות – מכילה 5 מדבקות, מחיר לצרכן 5 ₪.


את האוסף של הטרולים ניתן להשיג בחנויות פרטיות וברשתות לצעצועים ומתנות, ציוד משרדי וספרים ב כפר השעשועים, היפרטוי, הפיראט האדום, קרביץ, סטימצקי וצומת ספרים. ובקיוסקים ברחבי הארץ.

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה
1. אוהד 14/11/2016, 15:38:05

טרולים

+ השב