מארז לשמירה על היגיינה ובריאות עור התינוק

משטח החתלה וחומר לחיטוי ידיים לאחר ההחלפה במארז אחד
|
הדפס
|
שמור

בחברת ד"ר פישר חשבו על פתרון מתאים ומציעים מארז ייחודי לשמירה על היגיינה והבריאות עור התינוק בעת החלפת החיתול, פעולה שעשויה לחזור מספר רב של פעמים במהלך היממה.

כידוע תינוקות רגישים יותר ממבוגרים ולכן נוטים להדבק במחלות בקלות רבה יותר. על מנת לשמור על בריאות התינוקות יש להקפיד על ידיים נקיות בזמן הטיפול בתינוק ובזמן ההחתלה בפרט.

 

המארז מכיל את משחת ההחתלה קמיל בלו סנסיטיב ואלכוג'ל 100 מ"ל בריחות פירותיים ומרעננים כך החיבור בין שני המוצרים נותן מענה זמין ונוח להורים לחיטוי הידיים לפני ואחרי החלפת חיתול, בעת השהייה מחוץ לבית.

 

קמיל בלו סנסיטיב משחה לתינוק לטיפול ומניעת תפרחת חיתולים: משחה החתלה המועשרת בצינק אוקסיד ויוצרת שכבת הגנה המונעת מגע בין העור לחיתול הרטוב ולהפרשות. מכילה אלנטואין, אזולן ותמצית פרח הקמומילה להרגעת העור ומועשרת בויטמינים A ופרו-ויטמין B5 לשמירה על עור בריא. המשחה היפואלרגנית ועברה בהצלחה את מבחן סנסיטיב, המעיד על התאמתה לעור עדין ורגיש במיוחד.


אלכוג'ל- ג'ל: ג'ל פרקטי במיוחד בריחות קיווי לימון, תפוח ואפרסק לניקוי מהיר ויעיל ללא צורך במים וסבון. הג'ל מתאים לשימוש יומיומי בבית ומחוץ לבית. פורמולת המוצר מכילה 70% אלכוהול לניקוי יסודי. קוטל 99.9% מהחיידקים..

 

ברשתות השיווק המובחרות במהלך חודש יוני .
מחיר מומלץ לצרכן: 19.99, (מחיר מחירון של הפריטים: משחת קמיל בלו סנסיטיב – 25.20 שקלים, אלכוג'ל 100 – 17.90 שקלים).

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה