משחקי הילדים מגיעים לקרביץ

הרשת מרחיבה את פעילותה בתחום מתנות, משחקים, הובי ויצירה
|
הדפס
|
שמור

קרביץ, הרשת המובילה בישראל לציוד משרדי, אלקטרוניקה וסלולר, מרחיבה את פעילותה בתחום משחקי הילדים והמתנות.

במסגרת זו, מציגה קרביץ במסגרת חודש המשפחה, את מגוון אפשרויות היצירה, ההפעלה והפנאי של מיטב המותגים והחברות המובילות בתחומי מוצרי הפופ והמתנות, משחקי הקופסא, פאזלים, ההובי והיצירה, ספרי הילדים ועוד מבחר הפעלות משותפות ומשפחתיות להורים וילדים.


קרביץ תציע בסניפיה מוצרים שונים בנושא הובי ויצירה של סופרקיט, מוצרי וחומרי יצירה איכותיים ומקצועיים כדוגמת: חרוזים, צבעים, מדבקות, פייטים, מקלות עץ, חוטי שזירה, דפי יצירה צבעוניים ,קיטים ליצירה ומגוון רחב של חומרי יצירה אחרים.


עוד בתחום היצירה תציע קרביץ מגוון רחב של דבקים איכותיים המותאמים לילדים וביניהם גם וואשי טייפ ממותג SCOTCH האיכותי מחירים החל מ- 6.90 שקלים.


כמו כן, תציע קרביץ מוצרי מתנה ויצירה ממותגים מובילים בינלאומיים כדוגמת דיסני, הלו קיטי, סמי הכבאי ועוד מבית פלפוט שיווק ובהם: אלבומי עיצוב אופנה, מדבקות, צבעי בד וכן ערכות יצירה בבצק מחירים החל מ- 5 שקלים.

 

בנוסף, ניתן למצוא בקרביץ קטגוריות נוספות ופריטים המותאמים לעולם הילדים ובהם ספרי ילדים ופעוטות בהוצאת "דני ספרים" , אחת מהוצאות הספרים הגדולות ביותר בתחום ספרי הילדים, ובהם ספרי ילדים חדשים. לדוגמא: "סיפורי צעצועים- פינוקיו מתעורר לחיים", "עבריאינגליש- לימוד אנגלית לילדים", "הוקוס פוקוס ספר הקסמים שלי", "אני והסיר שלי", "ספר היצירה לצייר לצבוע ולאפר" ועוד. מחירים החל מ- 24.90 שקלים.

 

ניתן למצוא גם מארזים ואוסף של מוצרי קסמים יחודיים ומנצחים מבית "עיר הקסמים" של הקוסם ארז משה וכן חוברות מדבקות בתחומים שונים והאהובים על הילדים ופעילות יצירתית מהוצאת "תמנון" כגון מנדלות לצביעה ומשחקי קופסא שונים חברתיים ומשפחתיים.

 

במסגרת התמחותה של קרביץ בעולם הציוד המשרדי , היא מציעה גם את מוצרי המותג הספרדי מילאן עם מוצרי כתיבה איכותיים: עטים, עפרונות צבעוניים, טושים, מחדדים, מחקים ועוד. מחירים: החל מ-7 שקלים.

 

קרן חוגי קורן מנהלת השיווק של קרביץ מציינת כי הרחבת מגוון המוצרים תואמת את אסטרטגיית החברה להמשיך ולהציע לקהל לקוחותיה, שהם בראש ובראשונה קהל של הורים וילדים ומשפחות, במשך כל השנה מגוון רחב של מוצרים שנותנים מענה נרחב גם לתחומי הפנאי היצירה והזמן המשפחתי ברמות מחיר שונות. לדבריה, למהלך קדם מחקר שהעלה את הצורך בקרב קהלי היעד בכל הקשור לעולם הילדים והיצירה ולאור העובדה כי פעילות היצירה נתפסת כערך חשוב ביותר התורם לזמן האיכות והחוויה המשפחתית המשותפת.

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה