ביסקוויטים עם דגנים מלאים וסיבים תזונתיים

חברת mana נכנסת לקטגוריית הביסקוויטים
|
הדפס
|
שמור

חברת mana, נכנסת לקטגוריית הביסקוויטים: משיקה סדרת ביסקוויטים חדשה עם דגנים מלאים וסיבים תזונתיים.

הביסקוויטים החדשים מציעים שינוי מרענן אל מול המוצרים הקיימים בשוק: הביסקוויטים של mana הם היחידים בקטגוריית הביסקוויטים המכילים דגנים מלאים וסיבים תזונתיים, עם טעם נפלא וממכר עבור גדולים וקטנים כאחד. הביסקוויטים של מנה מכילים 5-7 גרם סיבים תזונתיים למאה גרם מוצר. בכך עונה הסדרה לצורך ההולך ומתרחב של תזונה מודעת ומאוזנת, המאפשרת לקהל הרחב בחירה של אלטרנטיבה טעימה ובריאה יותר למוצרים היומיומיים אותם הם צורכים.


מיכל אהרונסון, דיאטנית ויועצת תזונה: "ארגוני הבריאות ממליצים על צריכה של סיבים תזונתיים מגיל צעיר ולכן מומלץ לילדים וגם למבוגרים לצרוך מוצרים המכילים סיבים תזונתיים. לסיבים התזונתיים יתרונות בריאותיים רבים: הסיבים מקלים על תהליך העיכול ולכן מסייעים לפעילותה התקינה של מערכת העיכול. בנוסף, הסיבים מסייעים לתחושת השובע ומפחיתים רעב לאורך זמן".


במסגרת השקת סדרת הביסקוויטים, מציגה mana מיתוג חדש תחת הקונספט "מנת האושר היומית שלי" הכולל נראות חדשה ולוגו חדש הפונה לקהל המשפחות והילדים. המיתוג החדש יופיע מעתה על כל מוצרי מותג mana. המיתוג החדש פותח ע"י חברת INDI - Branding & Creative, בבעלות ענת טל רנסקי.
סדרת הביסקוויטים כוללת:
• ביסקוויט דגנים 350 גר'
• ביסקוויט דגנים בטעם שוקו 350 גר'
• ביסקוויט דגנים מצופה בטעם שוקולד 240 גר'

 

סדרת ביסקוויט הדגנים של mana, לבוקר או אחרי הצהרים עם הילדים, ליד משקה או לשדרוג עוגות וכדורי שוקולד.
סדרת הביסקוויטים של mana:
טווח מחירים מומלץ: 7.90-8.90 שקלים.
כשרות: פרווה בהשגחת בד"ץ העדה החרדית (ירושלים)

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה