גם לילד מגיע לישון בנוחות

חברת אירופלקס השיקה את VISCO KIDS -כרית לגילאי שנה ועד ארבע
|
הדפס
|
שמור

שינה טובה הינה קריטית עבור תינוקות ובעלת חשיבות גבוהה עבור ההורים. בעת קניית כרית לפעוטות חשוב לוודא בטרם הרכישה את מידת הנוחות והתאמתה לגופם של פעוטות ואת רמת ההיגיינה שלה.

חברת אירופלקס, המתמחה בפתרונות שינה מתקדמים, השיקה את כרית VISCOKIDS העשויה מחומר גמיש המותאם לגובה מבנה הכתפיים של הילד, ובכך מעניקה תמיכה לצוואר ולראש. סיבי פחם בתוך הכרית מונעים הצטברות של בקטריות, ומעניקים סביבה הגיינית ובריאה. זהו שילוב מוצלח בין נוחות מקסימאלית לפעוט לבין היגיינה, המספק לילה שקט להורים ושינה בטוחה לילד


כרית הילדים החדשה משלבת בין נוחות המותאמת לגילאי שנה עד גילאי 4 לבין יכולתה של הכרית לשמור על רמת היגיינה גבוהה. לכרית VISCO KIDS כיסוי אוורירי הניתן להורדה ומותאם לכיבוס על בסיס קבוע.

 

הנסיינית הצעירה שלנו אהבה את הכרית, גם כי הייתה נוחה לה וגם כי הרגישה "כמו גדולה" כי הכרית דומה מאוד לכריות שהוריה משתמשים בהן. הכרית קלילה ואוורירית ומתאימה את עצמה לבעליה.

 

כיוון שהכרית נראתה כל כך קומפקטית ונעימה, החלטנו לבקש גם מאמה של הנסיינית הצעירה לנסות את הכרית בעצמה לכמה לילות. למרבה ההפתעה, קיבלנו משוב חיובי שבין היתר כלל רעיון לאמץ את הכרית בתור כרית נסיעות שיכולה להיכנס למזוודה בקלות ולשמש את מי שלא אוהב לישון עם כריות של בתי מלון. היא ציינה שהכרית מאוד נוחה לשימוש בשינה על הגב ופחות מתאימה למבוגרים שאוהבים לישון על הצד. אין ספק שהייתה שמחה לנסות כרית זהה בגודל מלא.

הכרית מגיעה עם 3 שנים אחריות ומחירה 169 שקלים.

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה