מוצצים זוהרים בחושך

די לחיפושים אחרי המוצץ שנפל לתוך המיטה באמצע הלילה
|
הדפס
|
שמור

NUK, מותג מוצרי התינוקות מהמובילים בעולם, הנמכר ומופץ בישראל על ידי קבוצת ניאופרם משיק: מוצצים הזוהרים בחשיכה, המשלבים את כל היתרונות של מוצצי NUK, יחד עם עיצובים חדשים וייחודיים. 

פטמת המוצץ של NUK עוצבה בדומה לפטמת האם במהלך ההנקה, להתאמה אופטימלית לפיו של התינוק.
המוצצים החדשים בעלי פטמות מסילקון, מיוצרים בגרמניה, בטוחים לשימוש ואינם מכילים ביספנול A.

להורים המותשים באמצע הלילה.


מוצצי NUK עם כפתור שטוח הזוהר בחשיכה, עשוי מחומר בטוח לגמרי עבור תינוקות ובעיצובים ייחודיים המתאימים הן לבנים והן לבנות. המוצצים בעלי עיצוב אורתודונטי ומגן פה ארגונומי ללא ידית, ניתנים לאיתור בקלות ומתאימים במיוחד להורים המותשים, המנסים לאתר באמצע הלילה, את המוצץ הנעלם של תינוקם.

 

להרגעת התינוק ולהתפתחות בריאה של הפה
המוצץ שלNUK עונה על הצורך הטבעי של התינוקות ליניקה. צורת המוצץ של NUK מבוססת על צורת פטמת האם במהלך ההנקה ומותאמת באופן ארגונומי ללסת של התינוק. החלק המעוגל של פטמת המוצץ מותאם באופן מושלם לחך התינוק, בעוד שהחלק התחתון השטוח מותיר מקום מספק לתנועת היניקה הטבעית של הלשון. הצורה האנטומית של מגן הפה מבטיחה שהמוצץ לא יכסה את האף ומאפשרת נשימה חופשית.. פטמת המוצץ נשארת רכה וגמישה וזאת הודות למערכת NUK Air System, המאפשרת שחרור אוויר ומותירה מספיק מקום ללשון, מבלי להפעיל לחץ מיותר על הלסת והשיניים. תעלות אוורור מיוחדות מונעות את הצטברות הרוק מתחת למגן הפה.


עיצוב זה של מוצצי NUK מאפשר להרגיע את התינוק ומסייע גם להתפתחות הבריאה של הפה ושמירה על בריאותו.

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה