אלספה מיני

אותה כמות של אומגה 3 בכמוסה נוחה יותר לבליעה
|
הדפס
|
שמור

חברת אלטמן, המובילה את שוק תוספי התזונה בישראל, משיקה מוצר חדש בסדרת אלספה – אלספה מיני, אומגה 3 בכמוסה קטנה במיוחד ונוחה לבליעה.

הכמוסה החדשה, אלספה מיני, מכילה אותו מינון של אומגה 3 (300 מ"ג) בגודל כמוסה הקטן ב – 40% בהשוואה לגודל הכמוסה שהיה עד כה. אלטמן שמה לעצמה למטרה לדאוג לבריאות לקוחותיה, באמצעות הבנה מדויקת של צרכיהם, הכמוסה המוקטנת עונה על צורך של צרכנים רבים המתקשים בבליעה של כמוסות גדולות.


יתרונות חומצת אומגה 3
עם השנים הולכות ומתרבות העדויות הקליניות על היתרונות הבריאותיים של חומצות שומן אומגה 3. מדי יום אנו למדים על החשיבות בצריכת חומצות שומן אלו החל מתקופת ההיריון והלידה ועד גיל הזהב. כיום ניתן למקם את האומגה 3 כאחד מרכיבי התזונה הנחקרים ביותר.


דתיה יער, תזונאית, יועצת לאלטמן: "אומגה 3 הינה חומצת שומן חיונית לתפקוד הגוף. רכיב תזונה חיוני כדוגמת אומגה 3 הינו רכיב תזונתי שהגוף אינו יכול לייצר ולכן יש צורך לקבל אותו דרך המזון או בתוספים. התזונה המערבית דלה בחומצת שומן אומגה 3 בתפריט היומי ולכן כדאי להיעזר בתוספי תזונה".

כמוסת אלספה מיני מכילה 300 מ"ג אומגה 3. הכמוסה החדשה מוקטנת ונוחה לשימוש. כל מוצרי אלספה נבדקים במעבדות בלתי תלויות הן לגבי תכולה מדויקת של חומצות השומן ושמן הדגים והן לגבי ערכי המתכות הכבדות בשמן הדגים ותואמים את הדרישות המחמירות בארץ ובעולם.


את אלספה מיני- ניתן להשיג בבתי מרקחת, בתי טבע, רשתות הפארם וקופות החולים. מחיר מומלץ לצרכן לאריזת 120 כמוסות - 86.80 שקלים.

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה