ליפ גלוס של אלזה ואנה

יצרנית האיפור האמריקנית מרקווינס השיקה סידרת טיפול קסומה לילדות
|
הדפס
|
שמור

"לשבור את הקרח" או בשמו המקורי Frozen הוא סרט האנימציה המצליח ביותר אי פעם ועד כה גרף מעל 1.275 מיליארד דולר ממכירות כרטיסים בלבד, לא כולל DVD ומרצ'נדייז בדמות צעצועים ושלל חפצים עם דמויות הסרט. 

את 2015 פתחה גם יצרנית האיפור האמריקאית לילדות מארקווינס - Markwins בסדרת טיפוח קסומה עליה מככבות אלזה ואנה.

כידוע, הסרט בבימויים של ג'ניפר לי וכריס באק, מגולל את סיפוריהן של שתי אחיות (אלסה ואנה) שלאחת מהן כוחות קסם המסוגלות להקפיא כל דבר, ואף להפיח חיים באנשי שלג. הסרט ששאב השראתו מ"מלכת השלג" של הנס כריסטיאן אנדרסן, הצליח להפוך את סרטי הנסיכות הקלאסים של דיסני על פיהם ובאותה העת למתג את עצמו כסרט נסיכות שאינו נופל מהקלאסיקות המוכרות. למי שאיכשהו פספס אותו, העלילה כאמור מספרת את סיפורן של שתי הנסיכות. הבכורה בעלת יכולת על טבעית ליצור קרח ושלג והצעירה הרפתקנית ורומנטיקנית. אלסה מנסה להסתיר במשך שנים את כוחותיה כדי לא לפגוע באחותה עד שיום אחד הם מתפרצים והיא נמלטת מהעיר שקפאה. אנה יוצאת בעקבותיה ובין שיר אחד למשנהו היא לומדת אהבה מהי.

 

בהתאמה כוללת סדרת Frozen של 'מארקווינס' מגוון רב של תמרוקים לילדות. עתה מושקת סדרת השפתונים והגלוסים המוצעת לחובבות הסרט בדמות פתיתי שלג, אולף (איש השלג שאלסה יצרה) ו"מרשמלו" – מפלצת השלג המרושעת.

מחיר: סט גלוסים מהודר 60 שקלים. מארז בעיצוב פתית שלג 15 שקלים. 

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה