אלימנטום לתינוקות הרגישים לחלבון חלב פרה

אבוט השיקה תחליף חלב היפואלרגני מבוסס מחקרים, המספק תזונה מלאה לתינוקות
|
הדפס
|
שמור

במטרה לענות על צורכי התזונה של תינוקות הסובלים מאלרגיה לחלבון חלב פרה ומתסמינים במערכת העיכול בגין רגישות לחלבון, משיקה חברת אבוט את סימילאק אלימנטום, תחליף חלב היפואלרגני מבוסס מחקרים, המספק תזונה מלאה לתינוקות. תמ"ל זה, מכיל חלבון חלב אשר עבר תהליך פירוק במטרה למנוע תגובות אלרגיות. 

מחקרים מראים כי כ-2.5% מכלל התינוקות מפתחים אלרגיה לחלבון חלב פרה בשנה הראשונה לחייהם. עוד מוערך כי כ-10% מהתינוקות הסובלים מקוליק הינם רגישים לחלבון. בקרב רוב התינוקות מתחילה פעולתו של סימילאק אלימנטום בהפחתת תסמיני עיכול הנובעים מרגישות לחלבון בתוך 24 שעות.


נושא הטעם הינו בעל חשיבות גבוהה במיוחד בקטגוריה זו, כאשר סימילאק אלימנטום קיבל ציונים גבוהים ביותר בקרב תינוקות והורים במבחני ההיענות למוצר.


במחקר תצפיתי נמצאה היענות גבוהה לסימילאק אלימנטום בקרב94% מהתינוקות, 100% מהתינוקות במחקר שיפרו משמעותית את משקל גופם וצרכו כמות נאותה מהפורמולה3. בהתאמה, שביעות רצון ההורים מהפורמולה הייתה גבוהה ביותר.

 

תינוקות הסובלים מאלרגיה או מרגישות לחלבון ממזון עלולים לסבול מתסמיני אלרגיה ובהם אקזמה, נזלת, צפצופים, הקאות ותגובות אחרות. עבור תינוקות אלה, כמו גם עבור המטפלים בהם, סימילאק אלימנטום עשוי להוות אפשרות הולמת לניהולם של תסמינים אלה מפני שהינו תחליף חלב היפואלרגני, נטול לקטוז המספק תזונה מלאה.


לדברי רונית דוייב, מנהלת מדעית אבוט יצרנית סימילאק: "כאשר תינוקות סובלים מאלרגיות למזון או מעיכול או ספיגה לקויה בגין רגישות לחלבון, הדבר מדאיג את ההורים. במקרים רבים, סימילאק אלימנטום הוא חלופה טובה לשיקולם של הגורמים המטפלים, מפני שהינו היפואלרגני ופותח במיוחד לסבילות גבוהה ולעיכול קל. כמו כן, לסימילאק אלימנטום יתרון חשוב בשל הציונים הגבוהים שקיבל במבחני ההיענות למוצר, הודות לטעם שלו".

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה
1. חנה 21/08/2015, 09:17:16

היכן קונים?

+ השב