תרכובת מזון לתינוקות רגישים לחלב פרה

מוצר חדש של מיד ג'ונסון מגיע לישראל
|
הדפס
|
שמור

מיד ג'ונסון, חברה בינלאומית מובילה בתזונת תינוקות, השיקה את: נוטרמיגן LGG ליפיל – תרכובת מזון מיוחדת (ייעודית) לתינוקות ופעוטות עם רגישות או אלרגיה לחלבון חלב הפרה, בתוספת ראשונה מסוגה, בשוק תחליפי החלב ההיפו-אלרגנים מסוג זה, של חיידקי LGG פרו-ביוטיים, הפועלים להסתגלות מהירה יותר לחלב פרה ולקיצור משך זמן האלרגיה.

אלרגיה לחלב פרה היא אחת האלרגיות למזון השכיחות ביותר בקרב תינוקות ופעוטות. אלרגיה מתרחשת כאשר מערכת החיסון יוצרת "תגובת יתר" לחלבון חלב הפרה המצוי בחלב ומוצריו. אלרגיה לחלב פרה יכולה לגרום למגוון תסמינים כגון: בעיות עיכול, פריחות, התנפחויות בפנים ועוד.

 

מרבית מקרי האלרגיה לחלב פרה מוגדרים כמצב זמני ולרוב, כ- 80% עד 90% מן התינוקות מפתחים סבילות לחלבוני חלב הפרה עד גיל 5 שנים. יחד עם זאת, המחקרים האחרונים בנושא מראים כי בשנים האחרונות תסמיני (סימפטומים) האלרגיה לחלב פרה קשים יותר, נמשכים זמן רב יותר מבעבר ועלולים להגביל את תפריט התינוק ובכך להשליך על גדילתו, התפתחותו ובריאותו התקינה של התינוק.


הטיפול המומלץ לילדים הרגישים או אלרגיים לחלב פרה, הוא תרכובת מזון היפו-אלרגנית. בתרכובת מזון היפו-אלרגנית, חלבון החלב עובר פירוק נרחב (הידרוליזה) לחלקיקים קטנטנים, אשר אותם המערכת החיסונית אינה מזהה כגורם אלרגני ולכן אינם מעוררים תגובה אלרגית אצל רוב התינוקות, הרגישים לחלב. בישראל, רופאים ומטפלים מכירים ונעזרים במשך שנים רבות בתרכובת המזון ההיפואלרגנית של מיד ג'ונסון: נוטרמיגן ליפיל- תרכובת המספקת לתינוקות את כל הנדרש לגדילה והתפתחות תקינים.


המוצר החדשני נוטרמיגן LGG ליפיל מבוסס על אותו הרכב תזונתי מוכר ומוכח שיש בנוטרמיגן ליפיל, יחד עם היתרון הפרוביוטי LGG (Lactobacillus rhamnosus GG).

הפורמולה החדשה מהווה פריצת דרך בתחום המזון המיוחד(מזון רפואי/ייעודי) לתינוקות ופעוטות עם רגישות או אלרגיה לחלב, שכן היא משמשת לא רק כפתרון תזונתי, אלא הוכחה מחקרית כמקצרת את הזמן הדרוש ל"רכישת" הסבילות לחלבון חלב פרה וליציאה מהירה יותר מאלרגיה זו, וחזרה לתזונה רגילה.

במחקר ** שנערך באיטליה ובו השתתפו למעלה מ- 250 תינוקות, הוכיחו החוקרים כי הוספת החיידק הפרוביוטי LGG (Lactobacillus rhamnosus GG) לפורמולה מבוססת על הידרוליזה של קזאין (חלבון חלב פרה קזאין מפורק), מסייעת באופן משמעותי לתינוקות ופעוטות עם אלרגיה או רגישות לחלבון חלב הפרה להשיג סבילות לחלב לאחר 12 חודשים של שימוש בפורמולה לעומת פורמולות אחרות שנבדקו (כגון ע"ב קזאין ללא חיידקים פרוביוטיים, ע"ב סויה ועוד) ובכך לחזור לתזונה רגילה ולשפר את איכות חייהם ואיכות חיי משפחתם. בעבר, תינוקות עם רגישות או אלרגיה לחלבון חלב פרה פתחו סבילות לא לפני גילאי 3-5.

 

נוטרמיגן LGG ליפיל החדש נכלל ב"סל התרופות" וניתן להשיגו באמצעות מרשם רופא בכל קופות החולים, רשתות הפארמים ובבתי המרקחת הפרטיים . נוטרמיגן 1LGG ליפיל באריזת 400 גרם- לתינוקות החל מלידתם. נוטרמיגן 2LGG ליפיל באריזת 400 גרם- לתינוקות בני 6 חודשים ומעלה

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה