הוקם מרכז רפואי לנשים בלבד

במרכז שוסטר יוענקו טיפולים של השירותים החדשניים ביותר
|
הדפס
|
שמור

רשת "מור" משיקה את מרכז "מור לאשה", במתחם שוסטר ברמת אביב. המרכז החדש מעניק למטופלות שירות במתכונת של ONE STOP SHOP תוך מתן מעטפת מקיפה של שירותים החדשניים ביותר בעולם רפואת הנשים.

 

מטרת המרכז היא ללוות את האישה בכל שלבי חייה החל מהתבגרות ועד זקנה, תוך מתן מענה מלא לצרכים המגדריים הייחודיים, הן ברמה הרפואית והן ברמה של מעטפת השירות. בין השירותים המוצעים במרכז: אולטרסאונד, גניקולוגיה, גיל המעבר, הריון, ייעוץ גנטי, מרכז השד, פוריות, צפיפות עצם ועוד.

"מור לאישה" כולל את מרכז השד, המאפשר בדיקות שד מתקדמות לאבחון מוקדם של סרטן השד וטיפולים כירורגיים חדשניים. כמו כן, המרכז מעניק אבחון וטיפולי פוריות, הפריה חוץ גופית וייעוץ אישי וטיפול לגיל המעבר.

המרכז כולל מעל ל- 20 רופאים וחוקרים מובילים, החולקים את ניסיונם הרב, הידע והמומחיות שלהם בטיפול בלקוחות המרפאה. הבדיקות במרכז, מבוצעות באמצעות מכשור חדשני, הנחשב לפסגת הטכנולוגיה בתחום.

המרכז, שמהווה את מערך הבריאות הפרטי המתקדם בישראל לנשים, נכלל בהסדרים של ביטוחים פרטיים ושל ביטוחי משלימים בקופות. המרכז נמצא במבנה חדיש, מעוצב ומתקדם הכולל מרפאות ילדים ונשים של "שירותי בריאות כללית", קפיטריה, חניה וכו'.

 

אורית יעקובסון, מנכ"לית "מור", ציינה כי "מדובר במרכז שמטרתו להעניק לכל אישה, מענה הוליסטי ומקצועי לכל צרכיה הרפואיים והבריאותיים בסטנדרט גבוה ביותר של שירות. השילוב בין טכנולוגיה מתקדמת לבין טובי המומחים בארץ לרפואת נשים, הינו ייחודי וראשון מסוגו בישראל".

 

לדברי פרופ' משה הוד, המנהל הרפואי במרכז וראש היח' לבריאות האם והעובר במרכז הרפואי "רבין", "המרכז יעניק לנשים את הטיפולים והגישות הרפואיות המתקדמות ביותר בעולם, מתוך הבנה מלאה של צורכיהן הייחודיים. המומחים במרכז נבחרו באופן קפדני וכל אחד מהם הוא המוביל בתחומו בישראל. מומחים אלה חברו יחד כדי להעניק למטופלות חוויית טיפול ושירות שלא קיימת באף מקום אחר".

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה