8 סוגי חיידקים פרוביוטיים בכמוסה אחת

אלטמן השיקה את ג'ארו דופילוס, מוצר מוביל בארה''ב המבוסס על פורמולה מתקדמ
|
הדפס
|
שמור

"אלטמן" חשפה את ג'ארו דופילוס, מוצר מוביל בארה''ב המבוסס על פורמולה מתקדמת בפרוביוטיקה. הפורמולה מכילה 8 זני חיידקים פרוביוטיים (חיידקים טובים), החשובים לפעילות תקינה של מערכת העיכול. הזנים בפורמולה של ג'ארו נבחרו בקפידה במטרה לתת מענה על ספקטרום רחב יותר של בעיות במערכת העיכול (תסמינים גסטרואינטסטנלים). לשם השוואה, מוצרי היוגורט השונים מכילים לרוב בין 1-2 זנים פרוביוטיים בלבד. פרוביוטיקה (פרו =למען, ביו =החיים) הוא מונח המתאר חיידקים חיים המטיבים עם האדם ה"מארח" אותם בגופו. נוהגים גם לכנות את החיידקים הפרוביוטיים "חיידקים טובים".

כל כמוסה של ג'ארו דופילוס מיוצרת בטכנולוגיה מתקדמת, המכונה EPS, המגנה על החיידקים הפרוביוטיים מפני חומציות הקיבה  ומלחי מרה ומאפשרת הישרדות גבוהה יותר של החיידקים. ג'ארו דופילוס הינה נוסחה פרוביוטית בעלת עוצמה גבוהה הנותנת מענה לספקטרום רחב של בעיות במערכת העיכול . כל כמוסה מכילה 8 זני חיידקים פרוביוטיים שונים. כמות גבוהה יותר של זנים מאפשרת הגנה רחבה יותר. EPS היא טכנולוגיית ייצור מתקדמת מוגנת בפטנט מגנה על החיידקים מפני חומציות הקיבה ומבטיחה את הישרדותם במעבר במערכת העיכול והגעתם לאיבר המטרה- המעי. הודות לטכנולוגייה המתקדמת הפורמולה של ג'ארו מספקת יותר חיידקים למערכת העיכול. ג'ארו דופילוס יציב בטמפרטורת החדר ואינו דורש קירור. הכמוסות מגיעות באריזת בליסטר המאפשרת הגנה אופטימלית על החיידקים הפרוביוטים מפני לחות.


כ- 400 סוגים שונים של חיידקים ידידותיים מהווים חלק בלתי נפרד ממערכת העיכול התקינה בגוף האדם (ובשפה מקצועית נקראים פלורה של מערכת העיכול). מאז ומתמיד חיים האדם והחיידקים הידידותיים בשיווי משקל וכשהוא מופר מתעוררות בעיות. מיגוון רחב של חיידקים "טובים"  ותחזוקה שוטפת שלהם, מצויה בבסיס מניעתן של מחלות נפוצות. תוספת של פרוביוטיקה  וטיפול בחיידקים פרוביוטיים הוכח מדעית למגוון מצבים בריאותיים בינהים הפרעות במערכת העיכול ושיפור המערכת החיסונית.

 

התחומים הבולטים בשוק הפרוביוטיקה הם: מוצרים לנשים לבריאות האינטימית, מוצרים לחיזוק ותמיכה בילדים ומוצרים לאיזון מערכת העיכול. פרוביוטיקה מומלצת לסובלים מבעיות עיכול, למניעה ולטיפול בקנדידה, לסובלים מתסמונת המעי הרגיז ומחלות מעיים דלקתיות, לסובלים מאלרגיות ולקשישים ומומלצות בזמן שימוש באנטיביוטיקה ובזמן מתן חיסונים. חשוב להיעזר בפרוביוטיקה כאשר משתמשים באנטיביוטיקה כדי לשמור על פלורת מעי תקינה. המוצרים החדשניים ביותר מתאפיינים באפיון זני חיידקים ידידותיים ספציפיים ממערכת העיכול האנושית אשר בודדו, נחקרו ונמצאו יעילים למצבי בריאות שונים.

 

המוצר מושק במחיר מיבצע: 30 כמוסות ב- 59 שקלים.

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה