אפליקציה למעקב אחרי גדילת הילד

חברת התרופות פייזר השיקה אפליקציה חינמית על גדילה מגיל 3 עד 15
|
הדפס
|
שמור

חברת התרופות פייזר השיקה אפליקציה חדשה בשם I Grow המאפשרת להורים, לילדים ונוער (גילאי 3-15) לבצע מעקב אחר קצב הגדילה של הילד וכן לבדוק ולתעד לאורך זמן היכן ילדם נמצא על עקומות הגדילה ביחס לכלל האוכלוסייה. בתוך פחות מ- 48 שעות, התברגה האפליקציה למקום ה- 4 ברשימת ההורדות של ה- appstore.

על פי קצב הגדילה ניתן להעריך האם הילד גדל בקצב תקין, איטי או מהיר מדי. ירידה או עלייה מאחוזון הגדילה יכולות לרמוז על בעיה. בנוסף, תסייע האפליקציה גם לאלפי הילדים המשתמשים בהורמוני גדילה. הורמוני גדילה ניתנים בבית, באמצעות זריקה יומית, כאשר מקום ההזרקה משתנה מדי יום בכדי להגדיל את יעילות הטיפול.


מעבר למעקב אחר גדילת הילד, מאפשרת האפליקציה להורה ולילד לעקוב אחר אזורי ההזרקה באמצעות דמות וירטואלית בדמותו של כוכב רוק עתידני, מדענית חלל, כבאי במאדים ועוד. את הדמות בוחר הילד, ועליה הוא מסמן את מקום ההזרקה האחרון. בנוסף, יכולים הילדים לצאת עם הדמות שבחרו למסע בחלל, תוך שהם חוקרים כוכבים וצוברים נקודות המשמשות להרחבת חווית המשחק.

 

האפליקציה מסכמת את התפתחות גובה ומשקל הילד ומאפשרת לשלוח דו"ח ועדכונים לרופא המטפל וכן מציגה סרטונים ומידע נוסף על תהליך הגדילה. את I Grow, שפותחה ע"י חברת On The Mob, ניתן להוריד בחינם ב- appstore ובאנדרואיד.

 

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה