אבקת אקמולי לילדים גדולים

מיועד לשיכוך כאבים והורדת חום עם החומר הפעיל פראצטמול
|
הדפס
|
שמור

טבע ישראל מביאה את הבשורה הבאה בתחום משככי הכאבים ומשיקה קטגוריה חדשה: אבקמולי לילדים גדולים – בטעם תות-וניל, המיועד להורדת חום ושיכוך כאבים ומהווה פתרון טעים ונוח למתקשים בבליעת כדורים/סירופ.

כל הורה נתקל בקושי לתת לילדיו סירופ להורדת החום- הילד בוכה, יורק את התרופה ואף וסוגר את פיו בחוזקה ומהנהן בראש לשלילה , טבע ישראל משיקה את אבקמולי המיועד לילדים אשר מתקשים בבליעת כדור /סירופ או שסובלים מטעם התרופה. אבקמולי מספק פתרון טעים ונח, אשר מסייע בהיענות הילדים ללקיחת התרופה (סשט אחד קטן של אבקה שווה ערך למזרק שלם של סירופ...)

 

בדומה לסדרה הקיימת של אקמולי, התכשיר החדש מיועד לשיכוך כאבים והורדת חום עם החומר הפעיל פראצטמול, הנחשב יעיל ובטוח לשימוש, והינו היחיד המאושר לשימוש בתינוקות מגיל לידה.

 

אבקמולי מאוד נוח לשימוש ולנשיאה בתיק, מגיע בטעם תות-וניל עם מינון זהה לאקמולי לילדים גדולים וקל לבליעה כך שניתן לבלוע ללא מים ובכל מקום.

 

אבקמולי מצטרף להשקת המוצר אבקמול, המיועד למבוגרים המתקשים בבליעת כדורים או שסובלים מטעם התרופה . בזכות שילוב אלמנט הטעם בתצורה של אבקה, משפחת מוצרי אבקמול ואבקמולי מקנים חוויה צרכנית חדשה וראשונה מסוגה בישראל, בתרופות ללא מרשם.

 

אבקמולי לילדים מיועד לילדים מ16 ק"ג, במינון של 250 מ"ג לשקית.המוצרים משווקים באריזה של 10 שקיות. יש לעיין בעלון לצרכן לפני השימוש.

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה