חזרה לבית הספר - מה רוצות הבנות

מוצרי יוקרה של ניקי הם לא רק פריט לאספנים אלא מותג נחשק במוצרי בית הספר
|
הדפס
|
שמור

החופש הגדול בעיצומו והתלמידים נהנים מבריכה, ים ופעילויות עם חברות ועם חברים. חלק גם מבלים בנופשים בארץ ובחו"ל ובילוי וכיופים עם החברים ועם המשפחה. עוד לפני שהחופשה החלה הילדים כבר תכננו וחלמו על מוצרי חזרה לבית הספר שיקנו לקראת שנת הלימודים הבאה, תיק, יומן, מחברות, עפרונות ועוד, ודואגים להישאר מעודכנים בכל הקשור להשקת ליין המותגים האהובים עליהם.

בין המותגים הבולטים בקרב הבנות בארץ ובעולם אפשר למצוא את NICI. NICI היא הכבשה החמודה שבאופן עצמאי כבשה את לבבן של בנות בכל הגילאים ולא רק בישראל. הכבשה שנולדה בגרמניה בשנת 1986 דאגה מזמן שצאצאיה יופצו בכל העולם. אז מה כל כך מיוחד בכבשה שגורם לבנות בכל הגילאים לעצב את חדרן במוטיב של NICI עם טפטים, בובות פרווה בכל הגדלים וללבוש פיג'מות ואביזרי אופנה של הכבשה? 


גם בתחום של חזרה לבית הספר המותג תפס נתח שוק מכובד ודחף הצידה מותגים אחרים שנחשבו בעבר לחזקים מאוד בקרב הבנות. הבובות, התיקים, הקלמרים, היומנים, המחברות, מחזיקי מפתחות וכל מוצרי החזרה לבית הספר נחטפים מהמדפים בחנויות כמו לחמניות חמות ומי שממצמצת עלולה למצוא את עצמה בלי המוצרים שכל כך רצתה לרכוש. בימים אלה ממש נוחתים המוצרים החדשים בחנויות ובקניונים. הקולקציה המקסימה שתגרום לחלק מהבנות להתגעגע לשנת הלימודים הבאה שבה יוכלו להשוויץ ולהשוות מוצרים בין החברות.


החברה מסבירה את סוד הקסם של NICI בשילוב של מעצבים מהשורה הראשונה, השוקדים על פיתוח מוצרים חדשים, עם מחויבות לאיכות שמעניקים לרוכשים חוויה של חמימות, מקוריות ועיצובים מתוקים להפליא. לצד בובות הפרווה היפהפיות, שהיוו את הקו הראשוני של הייצור, כוללים מוצרי החברה כיום שלל אביזרי אופנה - תיקים, ארנקים, מחזיקי מפתחות, נרתיקים למשקפי שמש וכדומה; קו שלם של מוצרי חזרה לבית הספר וציוד משרדי – יומנים, מחברות, קלסרים ומבחר של כלי כתיבה; פיג`מות והלבשה תחתונה; כריות, מצעים ואביזרים שונים לעיצוב הבית; ועוד מגוון רחב של מוצרים שלא מפסיק להתרחב, להתחדש ולרגש. 

 

לכבשה הכובשת הצטרפו כבר מזמן דמויות נוספות כמו נמר, ג'ירף, אריה ועוד. יש קול'ציב ייחודית לכל עונה בשנה. הפינגווניים שולטים בחורף ואילו בקיץ ראינו נמרים וג'ירפות. כל קולקציה חדשה מגיעה עם סיפור מסגרת לכל דמות. המוצרים יוקרתיים, וגם יקרים, ולכן הם נחשקים ונחשבים לא רק לשימוש הרגיל, אלא גם לאספנים. בכל פעם שיוצא מבחר מוצרים חדש, וזה קורה לפחות ארבע פעמים בשנה, יש הממהרים לרכוש אותם בתקווה שיהיה להם ערך אספני. 

 

ההצלחה של מוצרי ניקי מוסברת בכך שהמוצרים באיכות גבוהה ביותר ולאורך 30 השנים שבהן פועלת ניקי, היא מצליחה לחדש ולהמציא את עצמה מחדש פעם אחר פעם. התחלופה הסדירה של הקולקציות, הקשר עם בעלי חיים, הסיפורים, שבאים ממקום נקי ומעולם תמים של אהבה לבעלי חיים. בישראל יש גם מוצרים ייחודיים, כמו ילקוטי בית ספר ממותגים, שהם שונים מהילקוטים בחו"ל בגלל דרישות תקן שונות. בישראל גם משווקים אוזניות, וגם כובעים שלא נמכרים בשווקים אחרים. כל קולציה כוללת כמה מוצרים ולא תמיד אותם מוצרים מופיעים בכל הקולקציות. 

 

ההצלחה של ניקי גם משכה את הזייפנים. הצוות המשפטי של החברה מגרמניה, בעלת הפטנט והזכויות על העיצוב המקורי, תבעה את הזייפנים בבית המשפט, והשנה הורדו מהמדפים בישראל מוצרים שהפיצה טלבר פופ עם לוגו דומה ללוגו המקורי של ניקי. יש עוד כמה זיופים בשוק, ונגד חלק מהמפיצים כבר החלו בהליכים משפטיים. 

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה
1. maya 16/03/2016, 18:29:45

איפה מוכרים בובות של ניקי וכמה כסף?

+ השב
 
1.1. shira 16/09/2018, 18:26:13

יש חנות בנתניה...