פתרון טבעי לבעיות קשב וריכוז

אצה כחולה ירוקה מזן AFA
|
הדפס
|
שמור

כמות לא מבוטלת מהאוכלוסייה סובלת מרמה זו או אחרת של בעיות קשב וריכוז . (כ - 10% מהילדים וכ - 4% מהמבוגרים - על פי נתוני שירותי בריאות כללית),  החל מילדים קטנים, הפוקדים את בית הספר היסודי, דרך סטודנטים וכלה במבוגרים, המתקשים להתרכז לאורך זמן בעבודתם.

חברת י.ג.נ מציעה פתרון טבעי ויעיל - האצה הכחולה ירוקה - תוסף תזונה, המשמש כ"מזון טוב למח" ומשפר באופן משמעותי את הבעיה, בקרב כל סוגי האוכלוסייה.


האצה מזן AFA , הנחשבת כמזון עם IQ גבוה ומוגדרת כ"מזון "על" ( Novel Food) בעגה המקצועית, מהווה מקור עשיר, טבעי ואורגני, לויטמינים, מינרלים, חלבונים, ובמיוחד ויטמין B12 (ב- 1 גרם אצה יש 8 מק"ג ויטמין B12), ברזל, ויטמין C, חומצה פולית, כלורופיל (ניקוי רעלים), סידן ואומגה 3. מכילה 48 מתוך 49 אבני הבניין החיוניות לגוף (!) ולכן נחשבת למוצר המזון המרוכז ביותר שקיים.

 

האצה הכחולה הירוקה של חברת י.ג.נ מגיעה ללא כל תוספות . הודות לשפע הויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, כלורופיל ואנזימים שבאצה היא מהווה בסיס לתזונה מאוזנת ומעניקה תחושה של בריאות וחיוניות. האצה הכחולה ירוקה משלימה ומאזנת במקרים של חוסר במרכיבים חשובים לגוף, לדוגמא ברזל, סידן, ויטמין B12 לכן היא מגבירה את האנרגיה, עובדה ההופכת אותה לפיתרון טבעי ויעיל לסובלים מקשיי קשב, ריכוז, התמקדות, זיכרון ועייפות כרונית. כמו כן, משמשת האצה כטיפול תומך בתופעות כגון היפראקטיביות.


אצה כחולה ירוקה צומחת באופן טבעי ללא מגע יד אדם, במימיו המתוקים של האגם האקולוגי הטהור קלמאת', (Upper Klamath Lake), הממוקם במדינת אורגון ארה"ב. האצה נקצרת ונאספת בשיטות טכנולוגיות מתקדמות, תוך שמירה על איכות הסביבה. לאחר שלב איסוף האצה, היא מיובשת בקירור עמוק לצורך הפיכתה לקפסולה.


ערן אדלמן, מנכ"ל חברת י.ג.נ: "לאצה הכחולה ירוקה סגולות ייחודיות המבדלות אותה מאצות אחרות - בשל יכולתה לנצל מולקולות חנקן ישירות מהאוויר,לשם ייצור חלבון ותרכובות המכילות אותו. אצה כחולה ירוקה הינה אחד המקורות המועשרים במיוחד באנטיאוקסידנטים טבעיים (נוגדי חמצון) החיוניים לטיפל מסוג אנטי אייג'ינג. בנוסף, עיכול האצה הכחולה ירוקה וניצול מרכיביה על-ידי הגוף, מצריך שימוש בכמות אנרגיה מינימאלית, זאת, הודות לאלפי אנזימי עיכול המשתמרים באצה בתהליך הייבוש בהקפאה והודות ליכולת הגבוהה של הספיגה המיידית בגוף.


מחיר מבצע במהלך חודש יוני: 119 ש"ח למארז זוגי (36 קפסולות בכל אריזה) ולמארז זוגי של מגה קפסולות (30 קפסולות גדולות יותר בכל אריזה).

 

כל מוצרי י.ג.נ טבעי בע"מ עומדים בתקנים וסטנדרטים ישראליים ובינלאומיים, מאושרים על ידי משרד הבריאות ומיוצרים בפיקוחו, בתנאי ייצור קפדניים והם בעלי תקן FDA מטעם מינהל המזון והתרופות האמריקאי.

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה
1. יונית 29/05/2013, 10:56:09

מניסיון האצה מדהימה !!!

+ השב