מתנות לילדים בצבעי כחול לבן

מתנות לילדים ברוח חג העצמאות
|
הדפס
|
שמור

מחפשים מתנה כחול לבן לחג העצמאות? הינה כמה רעיונות ברוח החג.

צילום: יחסי ציבור

אופני איזון מודולאריים שגדלים עם הילד, המיועדים ללימוד איזון ומוטוריקה כבר מגיל שנה וחצי של חברת chillafish: המוצר המהפכני הוא, למעשה, שני מוצרים שונים: בשלב הראשון כשהקטנים לא מסוגלים עדיין לרכב על שני גלגלים, האופניים מתפקדים כתלת אופן, שהקטנים דוחפים באמצעות רגליהם כדי להתקדם. במצב זה, האופניים הם במצב הנמוך ביותר כדי לאפשר לילד להגיע בקלות לקרקע וכדי להבטיח שלא יאבד שיווי משקל. כפות הרגליים מספקות תמיכה בשפע ומשפרות את תחושת הילד בשליטה על משקל הגוף שלו.

ברגע שהקטנים מרגישים בטוחים בעצמם, כל מה שצריך לעשות הוא לשחרר את הברגת התפסן בתחתית המושב, לנתק את המושב והגלגלים מתחברים והופכים את התלת אופן לאופני איזון בעלי שני גלגלים.
מחיר מומלץ לצרכן: 249 ₪ .

 

קורקינט של חברת RAZOR
קורקינט
A125 של חברת Razor: קורקינט קלאסי וקל שתמיד טוב לקחת איתנו לטיולים: בעל מנגנון קיפול ייחודי, מנגנון בלימה ייחודי, כידון מתקפל, ידיות מתכווננות, משקל: 2.7 ק"ג בלבד. קל לנשיאה ולקיפול, מה שהופך אותו למתאים גם לנסיעות.
מתאים לגילאי 5 ומעלה.
מחיר מומלץ לצרכן: 249 ₪.

 

כפית הפלא של BOON

כפית הפלא של BOON מבית פופיק: הידית של הכפית משמשת ככלי אחסון לאוכל. האכלה נוחה, ביס אחד בכל לחיצה. את מיכל ההזנה קל למלא והוא יכול להכיל עד 85 גרם של מזון תינוקות בזמן שהוא מתחבר בחוזקה לכפית שבקצה. כפית הפלא מגיעה עם מכסה מגן לכפית כדי לאטום את המזון ולשמור על הכפית נקייה בין זמני ארוחות. שילוב של הכפית עם מיכל המזון למוצר אחד, הופך האכלה ביד אחת למשימה פשוטה במיוחד.

מחיר מומלץ לצרכן: 49 ש"ח.

 

גרבי הרעשן המתוקות והצבעוניות של חברת :GROW BABY

גרבי הרעשן המתוקות והצבעוניות של חברת :GROW BABY מעודדות את התינוקות להניע את הרגליים בזכות הצלילים. הגרביים מגיעות במגוון עיצובים עם דמויות תלת מימדיות (כדורגל, צפרדע, חיפושית, פרה ועוד). הגרביים עשויות 100% כותנה ושומרות על חום כפות הרגליים של התינוק.
לגילאי 0-12 חודשים.
מחיר מומלץ לצרכן: 49.9 ש"ח

סינר הנקה של חברת Dabada

סינר הנקה של חברת Dabada: עשוי 100% כותנה וכולל כיס המאפשר אחסון של רפידות הנקה.
מחיר מומלץ לצרכן: 90 ש"ח.


ניתן להשיג בחנויות הצעצועים וברשתות המובילות ברחבי הארץ ובחנות היבואן של "פופיק".

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה