תיק מעוצב לגן

גאווה גדולה לקחת תיק כזה על הגב ואפשר לשים בו גם מוצרי חלב בקירור
|
הדפס
|
שמור

חברת Beezeebee השיקה קולקציית תיקי גן בעיצוב ייחודי ובשילוב דמויות חייכניות וצבעוניות עם מנגנון לשמירה על טמפרטורת המזון והשתייה.

תיק מעוצב לגן

 


הדגש בתיקים אלו בנוסף על עיצוב ייחודי, הוא הנוחות והפרקטיות: גודלו של התיק נותן מענה מושלם למקום אחסון המספיק לכל הדברים שנרצה לשים בו אך עדיין לא יכביד על הילד. בתחתית התיק יש תא למזון מקורר, ומעליו תא נפרד להנחת קרחומים השומר על טמפרטורה קבועה של מזון ושתייה שהונחו בתא התחתון. מנגנון זה מאפשר להורים לשלוח עם ילדיהם לגן אפילו מוצרי חלב ללא חשש.


אל כל אחד מהתיקים הצבעוניים מחובר "חבר" בדמות בובה של אחת מהדמויות הצבעוניות והחייכניות של Beezeebee: איטר דוב הנמלים, דין דין הפיל וציקי האפרוח. אלה מתלווים אליהם מדי בוקר בדרכם אל הגן. הילדה שלנו מקפידה לשים את הבובה בתוך התיק, כדי שלא ילך לאיבוד כשהיא מניחה את התיק על הגב והולכת איתו בגאווה לגן.


התיקים תוכננו בקפידה ועוצבו על ידי מיכאל באום, המעצב והמוח שעומד מאחורי Beezeebee וחובב צעצועים נלהב בעצמו. באום, בעל נקודת מבט ייחודית והבנה של נפש הילד, מציג מוצר המעוצב בצורה צבעונית ומושכת את העין תוך הקפדה על הפרטים הקטנים.


המוצר מעמיד בראשו את טובת הילד ובטיחותו והוא תוכנן ונבנה בהתאם לסטנדרטים עולמיים בתחום. מחיר מומלץ לצרכן: 169 שקלים.


ניתן להשיג : בחנויות מובחרות ברחבי הארץ ובחנות היבואן באבן יהודה.
לפרטים http://www.pupikbaby.co.il

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה
1. רונה 22/07/2012, 21:32:15

תיק מעולה !!!!! אני קניתי לבני את דב הנמלים.

+ השב