כרית הולנדיה לפעוטות ולילדים

כרית נעימה שמותאמת בדיוק לקטנטנים של המשפחה
|
הדפס
|
שמור

כרית הילדים "אלסטיקט" של הולנדיה משרתת את ילדיי הגדולים נאמנה כבר מספר שנים. לפני שמצאנו את הכרית הזו בחנות של הולנדיה, ניסינו די הרבה כריות ילדים, החל ממותגים יקרים ועד לכריות ילדים של איקאה. מכולן התאכזבנו. סוג אחד פשוט "התפורר" (פנים הכרית) והפך להיות גושים גושים במקום כרית חלקה, משהו שממש לא נעים להניח עליו את הראש. כרית אחרת שינתה גם היא את צורתה, אם כי בצורה פחות דרמטית. כרית שלישית, לא החזיקה מעמד בכביסה.

בתי הצעירה, עכשיו בת שנתיים וחצי מאוד אוהבת את הכריות של אחיה, אבל השתמשה עד כה בכרית הנקה שבקושי נשאר בה מילוי. החלטנו להחליף לה ל"כרית של גדולים" ועם הצלחות לא מתווכחים, אז בחרנו שוב בכרית הולנדיה. הקטנה ישנה עליה מספר ימים, ומספרת לכולם, לסבתא, לגננת, לסייעות, לחברים וכל מי שמוכן לשמוע, שהיא קיבלה כרית חדשה ושהיא ממש נעימה ושהיא אוהבת לישון איתה.

 

לפני שרצים לקנות כרית לפצפונים חשוב לזכור: עד גיל שנה מומלץ להימנע משימוש בכריות מכל הסוגים ובכלל ממוצרים רכים למיניהם כמו בובות, כריות, דובים וכו' במיטת התינוק. 

 

אחרי גיל שנה, גם לא חובה לתת לפעוט לישון עם כרית, אבל אם רוצים לתת לו כרית, באמת כדאי ומומלץ לבחור בכרית איכותית שלא תגרום לזיעת יתר בגלל בד או מילוי לא נושם. כמו כן, לפעוטות ולילדים מומלץ לבחור בכרית שניתן לכבס בקלות.

 

קצת פרטים על כרית "אלסטיקט" של הולנדיה:

מדובר בכרית לטקס מתוצרת הולנדיה. מבנה הלטקס של תאים פתוחים, מאפשר איוורור ומונע זיעה. הכרית אנטי-אלרגנית והגיינית. ניתן להסיר את הכיסוי העליון של הכרית ולכבס בכביסה עדינה של 30 מעלות.
הכרית היא בצורה של כרית רגילה, אך דקה יותר כדי להתאים לצוואר הפעוט. הכרית מתאימה לציפית סטנדרטית.

חברת הולנדיה מעניקה 3 שנות אחריות על הכרית.

 

מחיר: 390 ש"ח

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה