שירות חדש בסופרפארם: הזמנת תרופות מרשם באינטרנט

השירות ניתן תחילה ב-50 מסניפי הרשת ובהמשך יורחב לכל השאר
|
הדפס
|
שמור

רשת סופר-פארם השיקה שירות להזמנת תרופות מרשם מראש באמצעות אתר האינטרנט של הרשת ולאסוף אותן מאחד הסניפים.  שירות Click-Pharm פותח כדילייעל את השירות הניתן בבית המרקחת – לחסוך את זמן ההמתנה לרוקח, בזמן שהוא מכין את התרופות המופיעות במרשם. 

המערכת ידידותית וקלה לשימוש: כל שעל הלקוח לעשות הוא להיכנס לאתר האינטרנט של סופר-פארם להזין את שם קופת החולים, מספר המרשם ומספר רישיון הרופא (המופיעים על גבי המרשם) ואת הסניף ממנו הוא מעוניין לאסוף את התרופות.
הפרטים מועברים ישירות לבית המרקחת בסניף המבוקש ושם מלקטים עבורו את התרופות. כאשר הלקוח מגיע לסניף הוא מתבקש להעביר את כרטיס קופת החולים בעמדת האל-תור בכניסה וליהנות מקדימות בקבלת התרופות בבית המרקחת על ידי הרוקח.
לדברי ניצן לביא, משנה למנכ"ל סופר-פארם: "כרשת מובילה אנו מחוייבים כל העת לשכלל ולשפר את חוויית הקנייה ואת השירות בסניפים. שירות חדשני זה יתרום להתייעלות השירות בבתי המרקחת, יעניק ללקוחותינו ערך מוסף, תוך שהוא מקל עליהם וחוסך להם זמן יקר".
לדברי לביא, סופר-פארם השקיעה 2 מיליון שקל בפיתוח והטמעה של מערכת ההזמנה. שירות זה ניתן בשלב ראשון בכ-50 סניפים של הרשת בכל אזורי הארץ ויורחב בהמשך.
קישור לשירות הזמנת תורים.

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה