החום עולה? הבגד יגלה

בגדי התינוקות BabyGlow זוהרים ומתבהרים כאשר לתינוק יש חום גבוה
|
הדפס
|
שמור

לא תמיד אפשר לדעת במבט אחד אם לתינוק יש חום. הוא גם לא תמיד מתריע בבכי שהוא חם. החום עלול לגרום לו נזק, אם לא נדע לטפל במועד.

צילום: יחסי ציבור

כדי לסייע להורים באיבחון חום גבוה השיקה חברת בייביגלואו חליפות ניובורן וחליפות לתינוקות עד גיל חצי שנה, המשנות את צבען ברגע שלתינוק יש חום גבוה. צבע הבגד פשוט דוהה ומתבהר, ואז אנו יודעים שצריך לטפל. זמן מהווה גורם מכריע למחלות מסוימות. תגובה מהירה יכולה להשפיע משמעותית על בריאות התינוק ועל הטיפול הנדרש. חליפת הבייביגלואו תסייע לאתר כל שינוי בחום התינוק לפני שהתינוק יראה סממנים של מחלה.


מבט בצבע החליפה של התינוק ייתן לכם את האינדיקציה הראשונית לחום גבוה. ברגע שחל שינוי בחום הגוף של תינוקכם ישתנה צבע חליפת הבייביגלואו בהתאם וייתן לכם אינדיקציה מקדימה לשינוי בחום. יש לזכור לבדוק האם העלייה בחום התינוק נבעה כתוצאה מגורמים חיצוניים כגון חימום יתר של החדר, חשיפת יתר לשמש או לבוש יתר.
חליפת בייביגלואו עשויה 100% כותנה מבד נושם, נעים, איכותי וחכם. החליפה אינה מופעלת על ידי סוללות ואין צורך במקור חשמל. חום הגוף הוא הגורם לצבע להשתנות. הצבע המקורי חוזר לאחר ירידת החום.


החליפה מגיעה בגזרת אוברול מלא או בגד גוף קצר, בצבעים כמו ורוד, תכלת וירוק ומצורפים להם מד חום לחדר ומד חום מצח במתנה.


היבואן מעניק אחריות למשך 4 חודשים מיום הרכישה: אם המוצר אינו מתפקד כפי שפורסם, תספק חברת בייביגלואו מוצר חלופי בחינם וזאת בכפוף לבדיקת מעבדה ובלבד שהלקוחות פעלו בהתאם לכל הוראות היצרן, לרבות לגבי השימוש במוצר וכיבוסו. חליפת בייביגלואו הינה מוצר חובה לכל תינוק, כתוספת לחבילת הלידה או כמתנה ליולדת.

 

מחיר החליפה: 100 שקלים.

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה