טבע משיקה את "אקמול לילה"

מיועד לסובלים מכאבים ומנדודי שינה
מאת 
|
הדפס
|
שמור

טבע ישראל מובילת שוק התרופות ללא מרשם בישראל, משיקה את אקמול לילה - תרופה חדשה להורדת חום ושיכוך כאבים המלווים בחוסר שינה. 

במקביל להשקה המסחרית יוצא קמפיין תדמיתי רחב היקף, באמצעות משרד הפרסום שלמור-אבנון-עמיחי Y&R, תחת הסיסמה: "לילה טוב לכאבים" מציג הסרטון בצורה הומוריסטית את האפקטיביות הרבה של אקמול המאפשר הירדמות קלה ונינוחה, שינה טובה יותר ויקיצה רעננה לאחר שינה ללא כאבים. במרכז הקמפיין מוצגים אנשים שונים שסובלים מכאבים המלווים בנדודי שינה. כל אחד מהאנשים סובל ונאנח בתורו, וקולות הכאב של כולם יוצרים יחד שיר ערש.

 

לדברי שני שוהם, מנהלת משפחת מוצרי אקמול בטבע ישראל: "אנשים רבים סובלים מכאבים אשר מפריעים להם לישון ופוגעים באיכות חייהם. אקמול לילה מכיל שילוב רכיבים של פרצטאמול ודיפנהידראמין המאפשרים לישון באופן טוב ורגוע, ולתפקד כראוי ביום למחרת". "אקמול לילה" של טבע מעניק פתרון לחום וכאבים המלווים בחוסר שינה.

 

בשוק האמריקאי זוכים משככי הכאבים הייעודיים ללילה לפופולאריות רבה - המוצר השלישי הכי נמכר בכל קטגוריית משככי הכאבים בשנת 2010 הוא טיילנול PM , בעל מולקולה זהה לאקמול לילה. התכשיר מכיל שילוב ייחודי של חומרים- האפקטיביות הידועה של פארצטמול (500 מ"ג) לטיפול בהורדת חום וכאבים, עם תוספת של 25 מ"ג דיפנהידרמין הנחשב כמשרה השינה הבטוח ביותר בתחום ,תרופות מעבר לדלפק OTC על ידי מינהל המזון והתרופות.

 

אקמול לילה מיועד למבוגרים וילדים מעל לגיל 12, במינון של 2 קפליות לפני השינה. יש לעיין בעלון הצרכן לפני השימוש. המוצר משווק באריזה של 20 קפליות. במחיר של 23.60 שקלים.

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה
1. בוזגלו סוניה 26/04/2020, 11:33:42

אני הסובלת מקרע בשריר בכתף לא מצליחה להסיג את הכדורים

+ השב