אבוט השיקה סימילאק אדוואנס פלוס

המוצר המשופר יחליף את סימילאק אדוואנס
|
הדפס
|
שמור

אבוט, ענקית התרופות הבינלאומית, השיקה את סימילאק Advance Plus, תחליף החלב המתקדם ביותר של סימילאק, אשר יחליף את סדרת סימילאקAdvance . שתי הסדרות, סימילאקAdvance וסימילאק Advance Plus, יהיו זמינות במקביל על גבי המדפים, לתקופה של מספר חודשים.

סימילאק Advance Plus, מבוסס על ההרכב המוכר של סימילאק Advance, בתוספת רכיבים המוכחים מדעית כמסייעים לבנייה ולחיזוק של מערכת החיסון. סימילאק Advance Plus, מכיל רכיבים חדשים המסייעים בחיזוק של מערכת החיסון הטבעית אצל תינוקות, אנטיאוקסידנטים - המסייעים בשמירה על בריאות התאים בגוף והוא היחיד בישראל שמכיל אנטיאוקסידנט מסוג לוטאין, שנמצא חיוני לבריאות העיניים והעור, סיבים תזונתיים מסוג GOS - המעודדים את צמיחתם של חיידקים טובים במערכת העיכול, תורמים למרקם צואה הדומה לתינוק יונק ותומכים בחיזוק ההגנה הטבעית של התינוק.
פרוביוטיקה מסוג B. lactis* - השילוב בין פרוביוטיקה לסיבים תזונתיים מסוג ,GOSמהווה שילוב סינביוטי, התומך בבריאות מערכת העיכול ומסייע בהפחתת מקרי חום ושלשול (*החל משלב 2).

לדברי יעל רבהון, מנכ"לית אבוט ישראל, "סימילאק Advance Plus הינה תרכובות המזון היחידה, אשר הוכחה מדעית כתומכת בהתפתחות תינוקות הדומה לזו של תינוק יונק ומסייעת בבנייה ובחיזוק של מערכת החיסון".

 

בכל שאלה, בנושא ניתן לפנות למוקד צוות המומחים של סימילאק שמספרו 1-800-65-65-01 ולהיכנס לאתר החברה www.similac.co.il.

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה