טבע השיקה את תחליף החלב נוטרילון

הושק במחיר היכרות הנמוך ב-25% ממחיר קטגורית המוצרים המתקדמים
|
הדפס
|
שמור

"טבע ישראל" השיקה בישראל את את תחליף החלב נוטרילון במחיר היכרות הנמוך ב 25% ממחירי קטגורית המוצרים המתקדמים. הורים שירכשו את המוצר בתקופת ההחדרה ויבחרו להמשיך עמו, יבטיחו לעצמם את רכישת תחליף החלב המתקדם במחיר ההיכרות למשך שנה שלמה. 


לדברי מנכ"ל טבע ישראל, רון מירון, תוכנית זו של "הגנה לאורך זמן" עולה בקנה אחד עם הערך המוסף של המוצר המספק הגנה על התינוק לאורך זמן, באמצעות חיזוק מערכת החיסון שלו. "הבטחנו לייצר דינמיקה של תחרות בשוק תחליפי החלב, ואכן טבע ישראל משיקה היום את נוטרילון - תחליף חלב מהמתקדמים בעולם - במחיר הכרות מיוחד. למעשה, מחיר זה מגלם הנחה של 25% ממחיריהם של מוצרים מתקדמים בקטגורית תחליפי החלב, ואנחנו שמחים להציע אותו לצרכנים כמחיר היכרות, ולהורים שיבחרו להמשיך איתנו כמחיר התחייבות של טבע למשך שנה. אנחנו בטבע מבינים שבחירת תחליף החלב לתינוק איננה משימה פשוטה כלל. אנחנו מודעים להתלבטויות ולאחריות שיש בבחירה, ולכן החלטנו לאפשר התנסות במחיר מוזל והבטחה לתמיכה לאורך זמן".
נוטרילון, תחליף החלב החדש המיובא על ידי טבע ישראל, הינו תחליף החלב הנמכר ביותר באירופה והוא סמל לאיכות וסטנדרטים גבוהים בתחום תחליפי החלב. תרכובת המזון המתקדמת של "נוטרילון" הינה מבית נוטרישה (NUTRICIA) מקבוצת דנונה, המשווקת תחליפי חלב למעלה מ- 100 שנה ונחשבת לאחת מהחברות המובילות בעולם בתחום תחליפי החלב, ומדורגת מספר 1 באירופה ומספר 2 בעולם כולו.
קו מוצרי נוטרילון, מתאפיין בתוספת שילוב רכיבים יחודי מוגן פטנט של אוליגוסכרידים (scGOS/icFOS ביחס של 9:1) הידועה בשם GOS/FOS. שילוב זה תורם למערכת חיסון בריאה ומגן מפני מחלות בדומה לחלב אם.
השילוב הייחודי, בודד על ידי נוטרישה במהלך מחקר רב שנים לבחינת הרכבו ורופאים רבים ברחבי העולם רואים בו פריצת דרך בכל הנוגע לתזונת תינוקות, באמצעות תחליפי חלב. עשרות פירסומים מדעיים אשר בדקו את תרומתו של השילוב GOS/FOS לחיזוק מערכת החיסון של התינוק הראו תוצאות חד משמעיות:
50% הפחתה במחלות של מערכת העיכול
48% הפחתה במחלות של מערכת הנשימה העליונה (כגון מחלות חום המלוות בשיעול ונזלת)
ירידה של 35% במקרים של מחלות זיהומיות ואלרגיות עד גיל שנתיים
תחליפי החלב של נוטרילון מיוצרים על פי הדירקטיבה האירופאית (2006) המחמירה והם עומדים בסטנדרטים הגבוהים בעולם.
קו מוצרי נוטרילון כולל תחליפי חלב בשלבי 1,2,3, באריזות בנות 400 גרם ובאריזות חיסכון בנות 800 גרם. מחירי ההיכרות: אריזת 400 גרם 34.99 שקלים, אריזת 800 גרם 59.99 שקלים.

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה