קולות של חיות

משחק זיכרון אלקטרוני לקטנטנים
|
הדפס
|
שמור

משחק חדש של חברת OUAPS- זיכרון חיות אלקטרוני יעסיק את הקטנים במשך שעות בתוך הבית ומחוצה לו. הייחוד של המשחק החדש, לעומת משחק הזיכרון הקלאסי שגדלנו עליו, הוא בלחצן אינטראקטיבי- שכל לחיצה עליו משמיעה קולות של חיות שונות ועל המשתתפים לזהות את קול החיה, מה שגורם לשמחה גדולה בקרב הקטנטנים.

 
זיכרון חיות אלקטרוני מגיע באריזה קומפקטית כשכל הקלפים והאסימונים חבויםם בתוכה. המשחק כולל 24 קלפי משחק עם ציורי חיות, קופסת משחק שבתוכה מובנה לחצן המשמיע צלילים שונים של 24 חיות ואסימונים צבעוניים.
איך משחקים: מסדרים את הקלפים על השולחן עם ציור החיה כלפי מטה. כל אחד מהשחקנים לוחץ בתורו על מקש הצלילים להשמעת קול של חיה. השחקן צריך לזהות את החיה ואז לחשוף היכן מונח זוג הקלפים עם ציור החיה המתאים לצליל. במידה והשחקן צדק, נפרדים מהקלפים והשחקן לוקח אסימון, במידה ולא - הופכים את הקלפים בחזרה והתור עובר הלאה. המטרה היא לאסוף כמה שיותר זוגות של קלפים זהים והמנצח הוא זה שצבר את מספר האסימונים הרב ביותר.
זיכרון חיות אלקטרוני של חברת OUAPS - משחק אינטראקטיבי, צבעוני ומשעשע . מתאים לשימוש מגיל 3 ומעלה, אבל גם בת השנתיים שלנו נהנית ממנו מאוד. מיועד ל: 1 עד 6 שחקנים. המחיר: 79 שקלים.

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה