הקשר בין השם לתאריך הלידה

|
הדפס
|
שמור

מאת: נגה אן ירושלמי
במהלך ההריון ההורים נמצאים בשלב ההכנה לקראת הגעת העובר/ית לאויר העולם: בודקים מי-שפיר, עושים אולטרה- סאונד, נרשמים לקורס הכנה ללידה, בוחרים ריהוט לחדר ילדים, קוראים ספרים ו... חושבים על שם לתינוק/ת שבדרך.

אך דין השם אינו כדין שאר ההכנות. על פי הגישה הנומרולוגית, את השם ניתן לקבוע רק לאחר הלידה בפועל משום שיש קשר ישיר והדוק בינו לבין תאריך הלידה!

לי, כנומרולוגית, אין אפשרות לתת תשובה מדויקת ומקצועית ללא תאריך לידה מדויק, כי תאריך הלידה מהווה את התשתית/ המפה עליה מתנהלים חיי האדם. זאת "תוכנית עבודה עם יעדים ולוח זמנים " שנקבעה לו מלמעלה כדי ללמוד את שיעוריו, לתקן את תיקוניו ולמלא את ייעודו בחיים הנוכחיים.
מספר הדרך בה פוסע האדם על אותה תשתית/ מפה, נקבעת על ידי חיבור וצמצום המספרים בשמו הפרטי. לדוגמה : אלעד*= 6 ( 1+30+70+4= 105,1+5= 6 ) כלומר, אלעד פוסע בכביש מספר 6 על המפה שלו. ליאת= 9 פוסעת על המפה שלה בכביש 9 , אלי בכביש 5, נעה בכביש 8 וכולי.
"הכל צפוי והרשות נתונה"
כמו שאי אפשר לשנות את תאריך הלידה, כך אין אפשרות לשנות את תוכנית הלימודים הבסיסית, כפי שנאמר : "הכל צפוי". אבל המשך המשפט אומר לנו ש"הרשות נתונה", כלומר מאפשרים לנו :
לבחור בכביש/ מסלול המתאים והטוב ביותר (שם פרטי טוב – לפי הערך הגימטרי המתאים לאותה מפה).
להצטייד בכלים המתאימים (כלל המספרים שמרכיבים את השם ושם המשפחה).
וכל זאת בכדי שהמסע יעבור בהצלחה המירבית כלומר, שיהיו לאותו אדם (ילד/ה) חיים של הגשמה ומימוש הפוטנציאל האישי במשפחה, בזוגיות, בעבודה ובחברה. שיהיו לו בריאות טובה, שפע והצלחה בכל מעשי ידיו או כפי שנוהגים לומר במחוזותינו: "שבעזרת השם יהיה לו מזל!". כמה נכון.......!!

בחישוב הנומרולוגי אנו מתעלמים מהאפסים שאחרי המספר וברוב החישובים אנו מצמצמים כל סדרה של מספרים לכדי מספר חד-סיפרתי. כלומר, אנו מתיחסים לערך הגימטרי של המספר (ראו את הדוגמא בשמו של אלעד*). הערך הנומרולוגי של האותיות הסופיות נחשב כמו זה של האותיות הרגילות.
לפניך טבלת ההמרה הגימטרית בין האותיות בעברית לבין המספרים:

 


  1  

  3  

 5  

 6  

 7  

9 

 א

ב 

ג 

ד

ה 

ו

ז

ח 

ט 

 י

כ/ך 

ל 

מ/ם 

נ/ן 

ס 

ע 

פ/ף 

צ/ץ 

ק

ר 

ש 

ת 

         

 


הכותבת היא אלפא-נומרולוגית, תרפיסטית ומטפלת הוליסטית. בעלת מכון "אותיות", מתמחה באבחון, ייעוץ והדרכה אישית ועסקית דרך השם. בחירת שמות לתינוקות. מרצה ומנחה סדנאות למודעות רוחנית והתפתחות אישית.

תגובות הגולשים
+ הוסף תגובה